2737
2734
عنوان

چرا انقد دوستای الان بیخودین

210 بازدید | 35 پست

شده مثلا واسه دوستاتون وقت بزارین هروقت کمکتو لازم داشتن کمکشون کنی بعد وقتی خودت کارت بهشون بخوره کمکت نکنن؟ 

خیلی لجم گرفته از دوستم بیشتر وقتا کمکش میکردم تو کاراش دلش میگرف میگف بریم بیرون من حاضر اماده بودم

الان ب کمکش احتیاج دارم گفت میتونی بیای هعی بهونه اورد

انقد اعصابم بهم ریخت از اینک انقد احمقم ب همه کمک میکنمو بها میدم 

کاش بتونم دوستامو از خودم جداکنم.... 

تاحالا شده از سادگی خودتون اعصابتون بهم بریزه؟ یا اینطور دوستا داشتین؟ 

اره زیاد

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               

بدتر از این داشتم 

می‌شه واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستی؟❤️‍🩹‏آلیس مونرو راجع به دوره‌ی افسردگیش اینطور نوشته که:«‏ آنچه از دستم بر می‌آمد با آنچه دلم می‌خواست انجام دهم منافات داشت...! »‏شاید این بدترین حسی باشه که یه آدم می‌تونه تجربه کنه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بدترین ضربه رو

از نزدیک ترین دوستت میخوری

قانون دوستی🙄

اعتماد نکن به هیچ کس

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
چیکار کردی؟ از خودت کندیشون؟ 

اره دیگه....

و از این بابتم خوشحالم(:

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               
من کلا یدونه رفیق داشتم، اونم بلاک کردم خیالم راحت شد

😂👌🏻چه قشنگ

راحت رفتی بلاکش کردی؟

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
بدترین ضربه رو از نزدیک ترین دوستت میخوری قانون دوستی🙄 اعتماد نکن به هیچ کس

اره متاسفانه نزدیک ترین دوستت  .... 

گاهی وقتا دیره میشه از اعتمادت سو استفاده کرذن تمدم شده رفته  

2706