2726

درمان قطعی برای افسردگی و اضطراب و استرس و وسواس فکری...

چای به و بادرنجبویه رو با هم قاطی کنید و دم کنید بعد با کمی نبات یا عسل بخورید.

هر شب قبل خواب یه فنجون یا اگه دوس داشتین یه لیوان...

منم دعا کنید....

عطاریها بادرنجبویه دارن.یه گیاهه خیلی هم خوشبو و خوشمزست...

چای به هم میتونید خودتون به رو رنده کنید و بذارید خشک بشه بعد کمی تفت بدین بدون روغن تو ماهیتابه...

اگه هم وقت ندارین از عطاری بخرید.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

عزیزم اینا برای کسامی هست که مشکلی ندارن و بی خود و بی جهت دچارش شدن .

نه برای افرادی مثل من ، که تا مشکل حل نشه ، بهترین داروها رو بخوریم از افسردگی نجات پیدا نمیکنیم 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستت درد نکنه حتما امتحان میکنم❤

خواهش میکنم عزیزم.

انشاءالله نتیجه میگیری..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2728
عزیزم اینا برای کسامی هست که مشکلی ندارن و بی خود و بی جهت دچارش شدن . نه برای افرادی مثل من ، که ت ...

شما امتحان کنید اگه خوب نشدین بیایین فحشم بدین..

فدات..

مرسی انشالله ب چیزی ک میخوای برسی❤️

فدات عزیزم..

ممنونم از دعای خوبت گلم...

شما امتحان کنید اگه خوب نشدین بیایین فحشم بدین.. فدات..

خدا نکنه عزیزم .

خیلی ممنونم از شما.

دکتر بهم یه ارامش بخش داده . که حاوی رنجبویه است .

میخورم  شبح که بلن میشم منگ هستم و سرگیجه و خواب الود :(

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
خدا نکنه عزیزم . خیلی ممنونم از شما. دکتر بهم یه ارامش بخش داده . که حاوی رنجبویه است . میخورم &n ...

نه شما همینو که من گفتم بخورید...

سرشار از انرژی و روحیه میشید.خخخخ..

فدات...

بااجازه استارتراین راهکارهارو امتحان کنیدوسواس فکری شدیدداشتم هیچی درمانم نکرد. جز خوندن نماز باخلوص نیت وروزانه خوندن چند صفحه قران با معنی... ب جرعت میگم هیچ راهی منو نجات نداد جز این مورد.. وواقعا ممنون خدام خودشم گفته یادخدا ارامش بخش دلهاس

وسواس فکری از سودای مغز هست،مرتب شیره انگور بخورین،هر شب هم اسطوخدوس دم کنید بخورین.دود اسفند هم مغز رو گرم میکنه.

بااجازه استارتراین راهکارهارو امتحان کنیدوسواس فکری شدیدداشتم هیچی درمانم نکرد. جز خوندن نماز باخلوص ...

بله عزیزم.ممنونم از اطلاعات شما....

من چند ماهی هست از خانواده ام جدا شدم تو غربت زندگی میکنم خیلی افسردگی گرفتم

همین امشب هم کلی گریه کردم

آخه کار شوهرم جوریه هفته ای یکی دو شب شیفت کاره

اون شب های که نیست مثل امشب خیلی بهم فشار میاد، احساس پوچی دارم

تا نیم ساعت پیش اینقدر داد زدم سر بچه هام تا خوابیدن، بعدش پشیمون میشم

خیلی حس بدیه، خوشحالی و خنده ازم گرفته شده این مدت

فقط روز رو شب میکنم شب رو روز

امید به زندگی ندارم، دلم برا بچه هام میسوزه😔😔😔

⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩و خدایی که به شدت کافیست....⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
من چند ماهی هست از خانواده ام جدا شدم تو غربت زندگی میکنم خیلی افسردگی گرفتم همین امشب هم کلی گریه ...

الهی عزیزم..

ببین همینو دم کن بخور خوب میشی انشاءالله عزیزم..

2706