2726
عنوان

کروناااا😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 40 پست
نه گلم بستریم نکردن اما حالم خیلیییییییییی بد بود هرچی بگم کم گفتم الان بهترم اما با امروز میشه ۳۵ ر ...

خداروشکر مرسی عزیزدلم❤😘😘😘😘

بدترین روز زندگیم ۱۴۰۰/۹/۲۱ آذر، یکشنبه.. ساعت ۱۸:۲۹😔 برای خوب شدن مامانم دعا کنید و صلوات بفرستید خواهش میکنم❤😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این یه ویروس جدیدیه خانواده پدری مادریم حانواده های همسرم دوستام همه گرفتن نصف شهرمون مبتلا شدن  ...

دقیقا بچه های منم علائمشون همیناس

تست کرونا هم منفی شد 

کدوم شهری

اطرافیانت چکار کردن برای بهبودیشون 

من متخصص اطفال بردم گفتن کروناس 

2728
دقیقا بچه های منم علائمشون همیناس تست کرونا هم منفی شد  کدوم شهری اطرافیانت چکار کردن برای ب ...

من ساکن قوچانم

دکتر بی اطلاع برمیداره میگه کرونا اما خب تستا منفیه ولی خب یه مریضیه جدیده همه هم دارن میگیرن من ۷ روزه افتادم ۴ روز اول همش بی حال و تب و گرفتگی بدن داشتم این چند روز گلودرد و سرفه زیاد دارم 

دقیقا بچه های منم علائمشون همیناس تست کرونا هم منفی شد  کدوم شهری اطرافیانت چکار کردن برای ب ...

قرص استامینوفن . چرک خشک کن . امپول پنی سیلین و نوروبیون . خوردن مایعات زیاد 

فعلا همینا رو مصرف میکنیم

من ساکن قوچانم دکتر بی اطلاع برمیداره میگه کرونا اما خب تستا منفیه ولی خب یه مریضیه جدیده همه هم دا ...

ما مشهدیم نزدیکیم به هم 

فامیلای منم گرفتن تا حدودی که اکسرا بهشون دکتر گفته ویروس جدیده علاّمشم مثل کروناس ولی با همین داروهای که گفتین سر یه هفته اوکی شدن 

با بچا های منم چرک خشکن و شربت سرفه و قرص سرما خوردگی دادن 

البته اینا ابریزش بینی هم دارن 

ما مشهدیم نزدیکیم به هم  فامیلای منم گرفتن تا حدودی که اکسرا بهشون دکتر گفته ویروس جدیده علاّم ...

انشالله زودتر خوب بشیم 

اره ابریزش بینی هم هس من روزای اول که مبتلا شدم ابریزش داشتم

انشالله زودتر خوب بشیم  اره ابریزش بینی هم هس من روزای اول که مبتلا شدم ابریزش داشتم

الهی آمین 

شما تست دادین؟؟؟

الان خاطر جمع باشم انفولانزاس 

البته خانواده خواهرم و مادرشوهرش اینا همشون مثل علائم بچه هام دارن و رد کردن که دکتر به همشون گفته بود انفولانزاس ولی من دوبار بچه هام رو بردم متخصص گفت کروناس همون دکتر اولی که گفت سریه بچم رو بردم تست دادکه منفی بود به دکتر دومی هم وقتی گفت کروناس گفتم رفتیم تست داد منفی بود دیگه چیزی نگفت 

الهی آمین  شما تست دادین؟؟؟ الان خاطر جمع باشم انفولانزاس  البته خانواده خواهرم و مادرش ...

اره عزیزم خیالت راحت ما خانوادمون هممون گرفتیم ۲ ۳ نفری از خانوادم تست دادن منفی بوده 

من خودم ۲ بار کرونا گرفتم ...

کرونا بگیری تا ۱۴ روز اصلا حال نداری پاشی همش دراز کش و تنگی نفس ولی خب این بیماری یکم فرق داره و همین چرک گلو خودش مشخصا کرونا محسوب نمیشه

اره عزیزم خیالت راحت ما خانوادمون هممون گرفتیم ۲ ۳ نفری از خانوادم تست دادن منفی بوده  من خودم ...

خوب خداروشکر 🤲🤲🤲🤲

بقدری دیشب استرس داشتم که صبح شد فوری از خونه مامانم اومدم بیرون وحشتناک حالت تهوع داشتم از استرسم 

از وقتی اومدم خونه خودم حالم خوبه 🤕🤕🤕