2726
عنوان

مشاوره میدم (روانشناسی)

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 87 پست
چهار اثر فلورانس درباره ی قانون جذب هست . کتاب راز . کتاب شفا  کتاب خودت باش دختر هم بدک نیس ...

اصلا ناامید شدم با این معرفی کتابت!! چهار اثر فلورانس یه کتاب کاملا موعظه س !!! 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزم من بیست و یک سالمه دوتا بچه یکی سه ساله یکی یکساله دارم یه مدتیه حالم خیلی بده حوصله هیچو ندارم بی حس شدم به همه چی چیزی اصلا نمی‌دونم حسن چیه گاهی بیحسم گاهی بغض دارم انگار خودم حوصله خودمو ندارم همسرم که می‌بینند اینجوری شدم میگه چیزی شده جذابیت درد می‌کنه فقط میگم ن اصلا نمیتونم با کسی حرف بزنم حوصله ندارم چیکار کنم خوب بشم حالم خیلی بده

یکیم اینکه وقتی میخوام با یکی حرف بزنم اگه بحث جدی باشه و همه چیز بر علیه من باشه گریم میگیره 

کلا اینجوریم تو بحثای خیلی جدی وقتی عصبی میشم گریم میگیره و طرف فکر میکنه خیلی ضعیفم 

(((فمنیسمممم )))عضو گروه رز  💙وزن شروع 73💙 وزن هدف ۶۸💙هدف نهایی ۶۵💙

به پسره جواب رد دادم الکی 

الان مثل سگ پشیمونم. خیلی دوسش دارم، خانوادش و مادرش خیلییییی منو دوست داشتن

بنظرت به واسطه بگم دوباره منو بهشون پیشنهاد بده ؟؟ بخدا موندم چطور به خانوادش بفهمونم.

مادرش و خواهرش خیلی باهام گرم و خوبن ولی نمیدونم چطور توجه مادره رو جلب کنم

پرنسس کوچولوی بابا ، مانکن تمام‌عیار 😌 قد ۱۶۴ 🌴 وزن اولیه ۱۰۷ 😱 وزن فعلی ۴۹ 🎯 همه‌ی اون نوشابه ها، بستنی ها، چیپس ها، کیک ها، تولد هایی که به تنقلاتش لب نزدم، عروسی‌هایی که فقط سالاد خوردم، شب‌هایی که از درد ورزش تا صبح خوابم نبرد و حسرت یه دل سیر ته‌دیگ خوردن بالاخره پاداشش داده شد !راز لاغری من : اعتیاد به ورزش، کنترل اشتها و کالری، صبحانه شاهانه و داشتن یک الگوی تناسب اندام.پیشنهاد فیلم و آهنگ و سوالی راجع مد و زیبایی داشتین در خدمتم❣ متعهد به همسر آینده‌ام 💍 به شیعه بودنم افتخار میکنم 🕋 #مثبت_بیاندیش

سلام من یه مدت ک دچار توهم شدم همش حس میکنم به سایه رد میشه گاهی سیاه گاهی سفید همش حس میکنم یکی پشت سرمه سنمم کم نیست متاهلم یه بچه دارم چیکار کنم حتی بهش فکر نمی‌کنم خودش بهم میان جلو چشمم

ایلیا نفس مآنی عشق بایی  

من خودم باعث شدم نسبت به خودم حس منفی پیدا کنم از بس کارامو پشت گوش انداختم الان فکر میکنم خیلی بی عرضه ام و از شروع کردن یه کار جدید خییییییییییییلی میترسم نمیدونم چیکار کنم دارم دیوونه میشم به جایی رسیدم که حس پوچی میکنم خودم خودمو بدبخت کردم 

2706