2737
2739
عنوان

مشاوره میدم (روانشناسی)

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 87 پست
حرفاتو قبول دارم ،کم کم سعی میکنم اینجوری پیش برم،ممنون گلی💋

قوربونت ⁦♥️⁩⁦♥️⁩

من حرفامو میزنم کلن بعد تو پست هم نوشتم اگه منطقی بود انجام بدید ب نظر خودتون .

مشکلت حل میشه ایشاللع 

گرچه مشکل حساب نمیشه😁 . این ذهن ما هست از کاه کوه میسازع . موفق باشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم بیماری های روانی رو بستری میکنن؟ و علایم دقیق شوند چیه؟ ممنون

دو قطبی _ شیزوفرنی _اسکیزوفرنی_ بیشتر اینا 

دو قطبی طرف ی روز حالش بد هست ی روز خوب 

یا ساعتی یا خیلی خوشحالع یهو مودش عوض میشه و توهم داره حالت شیدایی و.. تو گوگل بزن کامل هست 

اون بیماری های ک گفتم توهم در حد حرف زدن با یکی دیگه فکر میکنم تو گوگل کامل نوشته . 

اختلال شخصیت مرزی و عدم ثبات شخصیتی بیشتر با روان شناس و حرف زدن هست مورد های بالا ک گفتم بیشتر بستری میشن . بیماری ها شبیه هم هستن خیلی 

2731

تو دوراهی عجیبی موندم اینکه بمونم یا طلاق بگیرم ۶ساله ازدواج مردم بچه ندارم

شوهرم بیکاره خیلی موانع جلوی پاش هست مثلا سربازی نرفته فوق لیسانس داره

زود عصبی میشه و فحش میده

امیدی به آیندش ندارم

بنظرت جدا بشم؟

از بعد طلاقم میترسم دیگه ازدواج نکنم بچه نداشته باشم

تو دوراهی عجیبی موندم اینکه بمونم یا طلاق بگیرم ۶ساله ازدواج مردم بچه ندارم شوهرم بیکاره خیلی موانع ...

دو ساعت دیگه در حد توانم جواب میدم عزیزم .

پیاما زیاده . ولی حتما روانشناس حضوری هم برو .

اینجا چند خط راهکار میشه گفت . ولی حضوری با جزعیات گوش می‌کنه و کمک بیشتری می‌کنه . همون اول جدا نشو اگه دوسش داری عجله نکن تصمیم نگیر . بزار بهت میگم دو ساعت دیگه

تو دوراهی عجیبی موندم اینکه بمونم یا طلاق بگیرم ۶ساله ازدواج مردم بچه ندارم شوهرم بیکاره خیلی موانع ...

الان اینکه بچه نداری نکته ی خیلی مثبتی هست .

خودت ببین میتونی با این مشکل ها کنار بیای؟

یعنی اینقدر شوهرت رو دوست داری پاش بمونی 

؟؟؟  ببین انتخاب خودته ‌ ‌. شوهرت خب شاید آدم عصبی نباشع ب خاطر موقعیت و شرایطی که داره اینجوری شده اینام در نظر بگیر . این آدم انتخاب خودت بوده . از نظر من روانشناس برین حتما بعد تصمیم بگیرین . 

جدایی آخر دنیا نیست ولی اگه واقعا دوسش داری تلاش کن برین روانشناس سعی کنید حل کنید . تصمیم با خودته

من نظر خودمو گفتم عزیزم . فقط نظر هست

2738
آخه روانشناس میتونه مشکل بی کاری رو حل کنه؟

برو قانون جذب رو بخون . تلگرام بزن 

@amirhamatibot 

برو تو لینک قسمت افشاها کلی وویس هست گوش کن اینا جاهای دیگه پولی هست همه رو میگه چی کار کنید . این ذهن شما هست که اتفاق ها رو براتون رقم میزنه. انگیزشی هم نیست اصلا . جدی میگم . ی قسمت لایو هم داره اون قسمت هم ببین . 

امیر همتی . اسمشه . ببین برو اگه نتونستی پیدا کنی دایرکت بده . روانشناس ک درد و دل و راهکار هست . در کل اره قانون جذب هست دیگه . میتونی کار هم جذب کنی . تو گوگل بزن دربارش بخون . افکار تو دنیای بیرونتو ساخته 

بنویس مشکلت رو ی کم بیشتر عزیزم . فقط نوشتی می‌خوام جدا شم !

تو پيت ها توضيح دادم همسرم دست بزن داره بددهنه عصبيه خيلي مشاوره رفتم دوماه تغيير ميكنه دوباره همون ميشه

ورشكست شد مقصرش رو خانواده من ميدونه حالا تا دوباره به مشكل مالي ميخوره منو اذيت ميكنه 

2706