2726
عنوان

مشاوره میدم (روانشناسی)

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 87 پست
توگذشته خانواده شوهرم وبیشتر شوهرم خیلی عذابم دادن بگوچطور فراموش کنم وانقدخودمودرگیرنکنم؟ ولطفا ...

اولا نیازی نیست جواب هر کسی رو بدی و تلافی کنی کارما می‌دونی چیه چ ببخشی چ نبخشی طرف مقابل ب سزای کارش میرسع . حالا اگه ببخشی از ته دل زود تر میرسه ب جزای کارش . پس فکر انتقام نباش . در مقابل آدم نفهم سکوت کن تا جایی که دیدی داره ب زندگیت آسیب میرسع دفاع کن از خودت ولی داد نزن نقطه ضعف هست محترمانه بهتره . و اینکه سیاست رو یاد بگیر و خوبی بیش از حد نکن مثل شیرینی دلو میزنه. درگیر که میخوای فراموش کنی تو ضمیر ناخودآگاه مونده برای خالی کردن ذهن ی دفتر بگیر هر چی ذهنت هست حس منفی داری بنویس و قبول کن خودت مسعول خیلی از حرفایی که بهت زدن هستی چرا؟ بعضی اوقات خودت, خودتو بی ارزش جلوه دادی , رفتارت . در مقابل هر حرف بدی که بهت زده شد راه حل بنویس اگه اینکارو نمی‌کردی چجوری با هات رفتار میشد . حالا از بچگی تا الان هر اتفاق بدی ک برات افتاده و هر حرف بدی رو بنویس تو دفتر در آخر پاره کن خرد خرد کن دفتر و کاغذ رو تخلیه ی روانی میشی .فکر نکن همش قربانی هستی رفتار خودت هم تاثیر داره برخوردی که دیگران باهات میکنن بیشتر اوقات این آدمی که با تو بد هست با یکی دیگه خیلی خوبه آدم ها سیاه سفید هستن . ولی ذات بعضیا بد هست دیگه ... تا اینجا گفتم سوال بقیه رو جواب بدم باز سوال داشتی بپرس عزیزم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با مردی که عصبی هس و دهن بین چه جوری رفتار کنیم ایا درس میشه؟؟؟ برام خیلی مهمه جواب بدین لطفا

خب بعضی وقتا ریشه در کودکی داره خیلی از رفتار های ما این آقا تو کودکی اینجوری تربیت شده بلد نیست ب حرفای خودش هم اعتماد کنه , تا یکی دیگه حرفی میزنه سریع باور می‌کنه . حالا خانواده باشع که بیشتر اینجوری هست . اره درست که میشه ولی خودش هم باید بخواد آدما خودشون می‌خوام تغییر میکنن ولی نباید رک بهش بگی دهن بین هستی که بد تر بهش بر میخوره . عصبی هم باید خودت باهاش عصبی برخورد نکنی ولی در مقابل برخورد بدش سکوت نکن آروم و محترمانه جوابشو بده . ینی دفاع کن آروم حرف بخور نباش . سر چ موضوعی بیشتر عصبی میشه نقطه ضعفشو بدون چی هست سر اون موضوع ها زیاد بحث نکن . شخصیت این آدم این هست خودش بخواد راه حل میدی خوب میشه . ولی رفتار خودت هم تاثیر داره اون بحث کنه تو هم بحث کنی بدتر میشه همه چی . دهن بین باید تو اعتمادش رو جلب کنی بیشتر روی حرفای تو تکیه کنه باور داشته باشه . خیلی هم شکست خورده از این دهن بینی حتما ‌. میگم رک بهش نگو با سیاست زنانه برخورد کن ‌‌‌‌‌. تا حالا رک گفتی ؟ فکر کنم بد تر می‌کنه . ببین آدم خودش بخواد عوض میشه عادت های رفتاری جدیدش میشه باورش . ولی بهتر میشه بستگی ب رفتار تو داره 

اولا نیازی نیست جواب هر کسی رو بدی و تلافی کنی کارما می‌دونی چیه چ ببخشی چ نبخشی طرف مقابل ب سزای کا ...

چشم همه اینکارهارو میکنم خیلییییی ممنونم

و ی سوال دیگع اجی چراادما انقد بعضیاشون انقد بدن چراانقد سنگ دلن چرا وقتی من یکیو ب چشم اجی میبینم اون منو هفت پشت غریبه میدونه چرا

من توگذشتم نمیگم عالی بودم ولی بدم نبودم تاتونستم ازدستم برمیومد خوب بودم اما اوناانگاربامن دشمن بود اخه چرا هرچی فکرمیکنم رفتار زننده وزشتی نمیبینم خوب منم اون موقع همش ۱۷ ۱۸ سنم بیشترنبود....

الا مادرشوهرم باهمه جاریام خوبع غیر من همش غصه میخورم ک چ گناهی کردم که بامن بدن

خواهرشوهرام باهمه خوبن بجز من اصلا صحبت میکنن طلبکاررن ولی باورکن هیچوقت جواب بدیاشونو ندادم 

دیگع انقد گاهی بغض میکنم انگاری دارم میترکم

2728
من هدف بسیار مهمی داشتم . از بچگی برای رسیدن به هدفم تلاش کردم .‌یعنی از همه چی زدم تا به هدفم برسم ...

همیشع قرار نیست ب هر چی خواستی برسی شاید صلاح این بود همیشه دنیا مطابق میل ما نیست ولی خب در مسیر لذت بردی در راه رسیدن ب این خواسته حتما . نمی‌دونم خواستت چی بود ولی ی آدم کلی استعداد داره تمرکز کن ببین چی دوست داری ی مدت تفریح کن از زندگی لذت ببر . زندگی کوتاهه غصه خوردن چیزی رو عوض نمیکنه , تو این مسیر صد در صد کلی تجربه ب دست آوردی در هدف جدیدت ب کار ببر . جمله ی انگیزشی و اینا نیست اینا برو درباره ی قانون جذب بخون . الان منفی فکر کنی هی بیشتر منفی جذب می‌کنی ذهنیتت رو مثبت کن . قرار نیس همه هنر رو دوست داشته باشن ببین چه کاری بهت حس خوبی میده اونو انجام بده هدف تو زندگی لذت هست از مسیر لذت ببر حالا نرسیدی فدای سرت تو تلاش خودت رو کردی پیش خودت شرمنده نشدی 

همیشع قرار نیست ب هر چی خواستی برسی شاید صلاح این بود همیشه دنیا مطابق میل ما نیست ولی خب در مسیر لذ ...

ممنون .‌

ولی چطور فراموش کنم اخه.‌ هی یادم‌میوفته .

دور و بریامو میبینم رسیدن به هدف .‌من موندم :(

مقایسه نمیکنم خودمو آ .‌ولی حس بسیار بد و الافی و.... بهم دس میده 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
چشم همه اینکارهارو میکنم خیلییییی ممنونم و ی سوال دیگع اجی چراادما انقد بعضیاشون انقد بدن چراانق ...

شما فکر کنم قلب خیلی پاکی داری و خوبی بیش از حد می‌کنی و انتظار داری همون قدر خوبی بهت برگرده که ب دیگران می‌کنی .

ینی توقع داری , باید بی توقع خوبی کنی ولی ب جا .

خوبی بیش از حد عین شیرینی زیاد دلو میزنع و بعد ب وظیفه تبدیل میشه . آدم ها سیاه سفید هستن بد ترین آدم هم خصوصیت خوبی داره این رفتار تو هست که طرف مقابل باهات چجوری رفتار می‌کنه . زیادی اعتماد نکن درد و دل نکن با خانوادهی شوهر . خوبی ب اندازه بیشتر میشه وظیفه . مثل اینکه ب یکی سه بار همینجوری ی لیوان آب خودت میدی دستش داری لطف میکنید ولی دفعه ی چهارم انگار وظیفته انجام ندی طلبکار میشه. اعتماد بیش از حد احمق فرض می‌کنی خوبی بیش از حد همین و.. سیاست داشته باش 

ممنون .‌ ولی چطور فراموش کنم اخه.‌ هی یادم‌میوفته . دور و بریامو میبینم رسیدن به هدف .‌من موندم :( ...

پیام ها زیاده دایرکت کامل مشکلتو بنویس با حوصله جواب بدم .

بهتر میشی 

خب بعضی وقتا ریشه در کودکی داره خیلی از رفتار های ما این آقا تو کودکی اینجوری تربیت شده بلد نیست ب ح ...

اهوم خیلی ممنون بهم خیلی کمک کردی خدا خیرت بده

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
يه نفر هست با 36 سال سن همچين رفتاري داره . مثلا ميگه بيا بريم بيرون . ميگم الآن وقت ندارم . بزار غر ...

خب این آدم روانی و هیچی نیست زود رنج هست و وابسته ب دیگران , شما خودت میدونی رفتار این چجوریع زنگ زد نمیتونی بری بیرون نگو غروب زنگ میزنم این تا غروب منتظر میمونه ب هوای این شاید تو . کلن رد کن بگو نمیتونم . این مدلی هست دیگه یا بگو آره برو یا نرو. زود رنج هست و وابسته . 

😂😂😂😂 سوال بسیار خوبی بود . داد نزن سرش اینکارو نکن لباسو اینجا ننداز بدتر می‌کنه . لباسشویی خو ...

دقیقآ با بچه مو نمیزنه ،منم اعصابم نمیکشه با حالت دستوری میگم بدتر میکنه ،میترسم بگم عزیزم بدتر سوار بشه

دقیقآ با بچه مو نمیزنه ،منم اعصابم نمیکشه با حالت دستوری میگم بدتر میکنه ،میترسم بگم عزیزم بدتر سوار ...

یهو عوض نشو بگی عزیزم آروم آروم رفتارتو بهتر کن مشکوک نشه😂😂 . نمیشع درست رفتار کن . التماس نکن محترمانه بگو و نقطه ضعف نشون نده جوری برخورد کن که مهم نیست برات زیاد برات رفتارش ولی ترجیح میدی خوب باشه . ب ی موضوع بیش از حد بها و اهمیت بدی نقطه ضعف میشه . خودت میدونی که . حساس نباش بهتر میشه درون خودت هم حساس نباش . حس بد ب طرف مقابل منتقل میشه حتی اگه بروز ندی حالا در هر موردی 

یهو عوض نشو بگی عزیزم آروم آروم رفتارتو بهتر کن مشکوک نشه😂😂 . نمیشع درست رفتار کن . التماس نکن محت ...

حرفاتو قبول دارم ،کم کم سعی میکنم اینجوری پیش برم،ممنون گلی💋

2706