2703
2553

کسی هست پیش پگاه روانفر سزارین شده باشه یا تحت نظرش باشه

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

مجردم

تاپیک اخرم💜

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

من چندبار پیشش ویزیت شدم. اما یه بار یه خانمی زایمان دومش بود بازم میخواست دکتر روانفر واسش انجام بده. خیلی راضی بود

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من دکترم شهریور هست

اون خیلی دیر نوبت میده

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
آره ولی خیلی کارش خوبه اخلاقشم عالی

من فکر میکردم بیشتر برای ای وی اف و نازایی هست چون سرش خیای شلوعه

2714
به خاطر اخلاقشم هست که مریض زیاد داره کارشم حرف نداره کنارش میشینی خیال میکنی خواهرته 

چه خوب