2726

هروقت پریود میشم دردم فقط روز سومه  ولی این سری از روز اول درد داشتم دل درد و کمر درد و خونریزی زیاد.هرچی گرمی بود خوردم تازه صورتم هم خوب شده بود از جوش ولی باز افتضااآح میشه با این همه گرمی که خوردم😭

کیسه آب گرم گذاشتم با حوله و اوتو حتی گرم نگه داشتم ولی اصلا خوب نمیشه دیگه واقعا چیکار میتونم بکنمم؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اب زیاد بخور 

منم دم صب ساعت ۴ انگار یکی با لگد بیدارم کرد از شدت درد توهم زده بودم😂😂 پاشدم نوار گزاشتم خوابیدم 

ولی کلی اب دارم میخورم که هی برم دسشویی 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
عزیزم زنجبیل و رازیانه خوبه منم دیروز صبح پریود شدم خیلیییی درد داشتم هر چی خوردم دیدم خوب نمیشم اخ ...

منم قرص خوردم ولی بازم هیچ تاثیری نداشتتت واقعاا عجیبه

چایی داغ با نبات

قرص مسکن

بخواب

در نهایت خوب نشدی دکتر برو شاید مشکلی داره

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
اب زیاد بخور  منم دم صب ساعت ۴ انگار یکی با لگد بیدارم کرد از شدت درد توهم زده بودم😂😂 پاشدم ...

وای خیلیییی بد و عذابهههه والا دردش مخصوصا تو خواب که باعث میشه بیدار شی

2706