2737
2734

نتم خیلی ضعیفه اگه شد میزارم اسکرینارو..

ما 3سال دوس داشتیم همو 3سال خانوادم مخالفت کردن.. اینبار همه چی داشت درست میشد که یهوباز همه چی خراب شدخیلی بد خراب شد..خدافظی کردم ازش ولی هربار خدافظی میکنم برمیگرده و میگه برگرد اینبارم میترسیدم ازاینکه دوباره برگرده وبگه برگرد ومن نتونم دووم بیارم😑حالا دوباره میخواد ک برگردم چیزی نگف ازپستش فهمیدم گزاش تازمانی مه رسیدن به تو امکان دارد... ویه اهنگ تو پیوی دلتنگتم بی معرفت...چیکار کنمم😑خیلی دوسش دارموازطرفی خانوادم گفتن دور این پسررو خط میکشی...علت مخالفتم اینه ک میگن باهم بودین.. بعدم اگه پسرخوبی بودزبون نفهم نبودی بار میگفتیم نمیخوایم میرف سمج بازی در نمیاورد😐بابام خیلی فحشش داده بدباهاش حرف زده ولی ککشم نمیگزه از پرروییش بابام بدش میاد😑ولی خب خود بابامم وقتی راضی شده بود گف ک من هرچی فحش دادم اون هیچی نگف...یکار بدشم اینمه شیشه ماشین خاستگارموشکونده😑من چیکار کنم..خانوادم میکشنم بفهمن دوباره باهاشم.. ولی نمیتونمم ازش بگذرم

واسه قبولیم تو کنکوریه صلوات میفرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.