2726

هفته ۲۳ بارداریم 

کمرم از دیروز درد میکنه 

چیکار کنم دردش کمتر شه 

به حدی درد میکنه که میزنه پاهامو سست میکنه عصب

فک نمیکردم بارداری اینقدرم سخت باشه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه با استراحت خوب ميشي نگراني نداره عزيزم  اگه پشت پاهاتو درگير درد ميكنه از سياتيكه يه سر بر ...

آره زیاد تکون میخوره 

من قبل بارداریم هم درگیر شکستگی خفیف مهره بودم نکنه با بزرگ شدن جنین به اون فشار میاد؟

مشکل ساز نباشه یوقت؟

تاریخ پریودت نیس من سر دخترم هرماه موقع پریدم به شدت کمر درد و دلدرد میشدم دکترم قرص هیوسین داد فکر کنم به دکترت بگو بچت دختره یا نه من سر دخترم خیلی کمر ولی دلم بیشتر درد می‌گرفت الانم 7 هفته ام خیلی کمر درد میشم جنسیت و نمیدونم هنوز،😢

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

وای موقع دخترم یه رگ سمت چپ کمرم می‌گرفت بهو موقع راه رفتن می فتادم نمی‌تونستم تو خواب غلط بزنم خیلی درد بدی بود امید وارم تجربه نکنم دیگه تو ام تجربه نکنی فقط خواستم بگم اینا همه طبیعیه به کمرت فشار میاد بچه بزرگ میشه استراحت کن بیشتر و پیاده روی ام روزی 20 دقیقه یا کمتر بیشتر بکن که بدنت خشک نشه لتونی راحت انشالله زایمان کنی

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
آره زیاد تکون میخوره  من قبل بارداریم هم درگیر شکستگی خفیف مهره بودم نکنه با بزرگ شدن جنین به ...

خب پس سابقه داري 

نگران كننده كه نيس خانمي برو دكتر دارو بده اذيت نشي دردش بيشتر نشه،، واس جنينت كه مشكلي ايجاد نميكنه فقط خودت اذيت ميشي اگه زودتر اقدامي نكني 

پسره  نمیدونم مگه تاثیر داره

وای آره من سر تاریخم 20 ام به 20 ام چنان دردی می‌گرفت که غلط میزدم تو خونه منم اینبار کمر دردم حلقه طلا رو شکمم گرفتم دایره دایره چرخید ماله تو ام همینجوری بود دلم میخواد پسر باشه بچم تا چند سال بچه نیارم جنسم جور بشه