2733
2734
عنوان

خواهرشوهر بد ذات

264 بازدید | 8 پست

بچه فقط اینو بدونید دلم خیلی پره چشام همش گریونه دعام کنید از اول با ازدواج منو و شوهرم مخالف بود شوهرم عاشق من بود و هست میدونید چرا چون با داییم بود با اینکه شوهر و بچه داشت۲تا با دایمم یه مدت بوده خواهر شوهرم همسایه مامانم اینا بود و خلاصه شوهرم بعده کلی سختی از طرف خونوادش منو گرفت ولی خواهرشوهرم تو هر مراحل ازدواجمون اذیت کرد تو خرید هرچی عیدی لج کرد نیاوورد مامانم برام خرید چن ساله بچه دار نمیشم تا ایتکه چن وقت پیش رفته بودیم شهرستان اونجا کناییه زد با جاریم که سالی یبار حرف نمیزنه بچه دارشده هی قربون صدقه بچش میرفت از قصد من طعنه میزد کلی گریه کردم بچه ها توروخدا دعا کنین تا عید حامله شم مگرنه عید همشون شهرستانن حالمو میگیرن و اینکه من تو گوشیش اینسری دیدم با چندتا مرد حرف زد۶

خب تو هم از این چت مثل یه آتو استفاده کن که بدونی دهنشو گل بگیری

اصلا هم جلوش کم نیار اگه اون تیکه انداخت تو هم تیکه بنداز

من همان چیزی هستم که هستم و از این بابت شرمنده نیستم...

ولش کن بابا. اون مریضه

خیییلیییی دوست دارم. خیلی. میمیرم براتتتت دوست دارم به کللل دنیا بفهمونم که چقد دوست دارم و برام عزیزی. از ته دلم عاشقانه دوست دارم. تا آخر دنیا دوست دارم.تا آخر آخره دنیا. دنیاها بیادو بره دوست دارم. . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب تو هم از این چت مثل یه آتو استفاده کن که بدونی دهنشو گل بگیری اصلا هم جلوش کم نیار اگه اون تیکه ...

چجوری وقتی نازاییم تو جمع میزنه صورتم تا الان مطمئن تلگرام پاک کردا چت هارو

2731

خواهرشوهرت مجرده؟

البته اينكه قربون صدقه بچه برادرش ميره چيز خاصي و عجيبي نيست شما چون خودت نتونستي بچه بياري دلت نازك شده حساس شدي 

من تنها چيز بدي رو كه ديديم اين بود كه خواهرشوهرت با مردزن دار رابطه داره؟زن دايي ات از روابط دايي ات خبر داره؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2738
خواهرشوهرت مجرده؟ البته اينكه قربون صدقه بچه برادرش ميره چيز خاصي و عجيبي نيست شما چون خودت نتونستي ...

عزیزم من زودرنج نیستم شما اخلاق خواهرشوهر منو نمیدونی من به اضافه  ک چن ساله عروسشونم ۵ سال هم همسایه بودیم