2726

اقااااااا تاپیک های لاغری شماری هیچکس نمیاد میخوام بدونم یه انرژی زا ردبول چقدر کالری داره میشه بگید🥺

من که میدونم حالت باهام خوبه💔 من که میدونم قلبت واسش میکوبه 😭از اولش دو دره بودی اونی که فکرشو میکردم نه نبودی!  طرفدار شدید مهرادجم:)!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هروقت مادرشوهرت آمد وساطت کرد جوابتو میدیم

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
چرا عکس شوهر دنیا جهانیبخت رو گذاشتی تو پروفت😁

کراشم روش🥺😭💔

من که میدونم حالت باهام خوبه💔 من که میدونم قلبت واسش میکوبه 😭از اولش دو دره بودی اونی که فکرشو میکردم نه نبودی!  طرفدار شدید مهرادجم:)!
هروقت مادرشوهرت آمد وساطت کرد جوابتو میدیم

جرررررر بگو دیگه عزیزم🥺😔

نمیدونم تو نت زدی فکر کنم بیاره که چند کالری داره

زذم نیوردده اه

2706