2726
عنوان

گُل حُسن یوسف

100 بازدید | 9 پست

بچه ها نیم ساعت گذاشتم تو حیاط افتاب مستقیم خورد بهش برگاش بی حال انگار اب نداده باشی بهش الان اب داره چیکار  کنم گذاشتم داخل اتاق بهتر میشه یا ن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نباید نور مستقیم بهش بدی طاقت نداره،جاش تغییر نده خوب میشه،آب به برگاش نپاش،من دوتا حسن یوسف داشتم داشتن درخت میشدن کم کم آفت گرفتن خشک شدن دیگه از نگهداریش پشیمون شدم 

بزارش تو آفتاب غیر مستقیم سرحال و شاداب میشه. برگاش هم خوش رنگ و خوشگل میشه😍

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر

آفتاب مستقیم نمیخواد

نازک نارنجیه کلن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
😭رنگش سبز شده خیلی چایی هم دادمش ولی ....

چای چرااااا؟

چون تو آفتاب بوده رنگش سبزه. 

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر