2737
2734

پدرم یه ادم بی مسئولیت معتاده که تویه 21 سال سنم.حتی یه بار هم ما رو تفریح یا سفر نبرده مثلا من ازش نمیخواستم که منو ببره انتالیا یا ترکیه حتی مثلا ببره جایی مثل روستاهای اطراف و اینا هم نبوده یه ادم که از بچه گی همش میگفت از دختر متنفرم کاری کرده که اعتماد به نفسم صفر شده تو روابطم با خانواده شوهرم به خاطر همین اعتماد به نفس صفرم کلی مشکل دارم یا کلا تو جامعه یه ادم خجالتی

یا مثلا من مریض شدم کلی فهشم داد😔اونم مثبت 18 

یا میرم دکتر انگار دارن جونشو میگیرن 

یا مثلا الان که منو خواهرم تو عقدیم انگار نه انگار که دغدغه جهاز منو ابجیمو داشته باشه

یا مثلا الان که تو عقدم و همسرم. روزایی میخواد بیاد خونمون چون پدرم اجتماعی نیست و ادم گریزه و دوست داره تنها باشه بیشتر وقتا غرغر میکنه و من تو این وضعیت نمیدونم دوری همسرمو تحمل کنم یا غرغرای بابامو 

هیچوقتم بهم محبت نکرده که مثلا الان بیام تعریف کنم یادش به خیر من ازش همچین خاطره ای دارم 

در کل یه ادم خودخواه و بی مسئولیت و تنبله 

بازم حق دارم نسبت بهش یه حالت تنفر داشته باشم یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بعد همسرم میاد خونمون انتظارات عجیبی داره و تعجب میکنه رفتار منو نسبت به بابام میبینه مثلا من چایی بزارم بابام از سرکار میاد😒😏

فکر میکنه همه مثل بابای خودشن 

یا فکر میکنه من ادم بدیم 

منم نمیتونم اینا رو توضیح بدم😔

اگه مثلا بالای ۶۰ بودن یکم عادی تر بود. یه چیز دیگه هم هست شاید از نظر اقتصادی فشار روشونه

😐😐😐

اعتیاد دارن 

از بچگی سفر و تفریح نبردن 

بچه مریض میشه فحش ناموسی میدن 

دختز جماعت رو آدم حساب نمیکنه 

بعد فشار اقتصادی داره چه ربطی داشت؟😐😐

بزرگترین درد و رنج،درد و رنجِ تبدیل نشدن به جیزی است که توانایی اش را داشتیم

متاسفانه افرادی که اعتیاد دارن کاملا بی مسئولیتن و این مربوط میشه به ساختار مغزشون که اون ماده ی اعتیاد آور انگار اون قسمت از مغز که مربوط به این مسائل هست رو غیر فعال کرده

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2706