2726

ویارترش وشیرین ندارم فقط دلم نمکی جان میخوادمثل چیپس وپفک پهلوندارم پف نکردم اردیبهشت ماه اقدام کردم ۳روز بعداز پایان پریودیم ازاول بارداری ۱۴کیلوکم کردم العان یک ماهه که ۳کیلورفتم بالا یعنی ازقبل بارداریم الان ۱۱کیلوکمترم به غیربینیم وشکمم پف دیگه ای ندارم رنگ سینه ام قهوه ای خیلی پررنگه 

تعداد رای : 0
نظرسنجی
۱
0
0%
۲
0
0%

مگه جنسیتو نمیدونی؟؟؟

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

علایم ربطی به جنسیت نداره من ۲تا بارداری کاملا شبیه هم داشتم اولی پسر دومی دختر

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

هفته 27 هستی جنسیت رو نمیدونی؟ مگه سونو و غربالگری و اینا رو نرفتی؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘