2733
2734
عنوان

بیاین اهداف و کارامونو بگیم...

104 بازدید | 13 پست

سلام خانوما خوبین خوشین این اولین تاپیک منه😁

گفتم بیایم اول صبحی از آرزو ها و کار هایی که میکنیم و قراره بکنیم بگیم🌹🌹

من فعلا که داداشم رو پامه بعدشم که کلاس مجازی دارم تا ساعت 12😞

بعدم بریم حمومو بعد نمازو ناهارو وقتی هم که بابام اومد رو مخشون کار کنم واسم کتاب کمک درسی بخرن😂✋🏻

دیگه هم نمیدونم درسم اگه حوصله داشتم 😬

بعدم بریم یه صوت سابلیمینال پیدا کنم گوش کنم همینا

پ. ن واقعا اینقدر من بیکار بودم😐😐

اهدافم انشالله خانم پلیس آینده 😍

نریزیم سرم میخوام رشته اطلاعات بخونم گشت ارشاد نمیشم😅😅

سابلیمینال چیزه؟

خدایاخودت میدونی چقدرسختی کشیدم چقدر غم تودلمه ولی به خاطر پسرم تحمل کردم خودت گفتی بعداز هرسختی آسانی است به امید روز آسانی تحمل میکنمراحت قضاوت میکنن و تهمت میزنن مگه به اینکه یه روزمیمیری اعتقاد نداری؟ اگه قران میخوندی میفهمیدی خدا ازحق خودش میگذره ولی ازحق بنده هاش نه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سابلیمینال یه نوع صوته که پشتش پیام های پنهان داره که تو نمیفهمی ولی ناخداگاه میفهمه و باعث تغیر ظاهری و رفتاری میشه بزنی تو اینترنت میاره مثل تغیر رنگ چشو و خوس فرم کردن بینی و اینا علمش ثابت شده هست نمیدونم فکر کنم رو ژن انسان تاثیر میزاره

2738

اهداف که واسه آینده ی دور و نزدیک مثلا یک سال یا ده سال دیگس برنامه امروزم چیه هم خیلی خوابم میاد میخوام یکم دیگه بخوابم عصرم برم حموم و کتاب خریدم میخوام کتاب بخونم و امتحان دارم برای امتحان بخونم 😁

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆

ژن؟

خدایاخودت میدونی چقدرسختی کشیدم چقدر غم تودلمه ولی به خاطر پسرم تحمل کردم خودت گفتی بعداز هرسختی آسانی است به امید روز آسانی تحمل میکنمراحت قضاوت میکنن و تهمت میزنن مگه به اینکه یه روزمیمیری اعتقاد نداری؟ اگه قران میخوندی میفهمیدی خدا ازحق خودش میگذره ولی ازحق بنده هاش نه