2726

آیندتو بساز شاید هنوز تو گذشته زندگی میکنی

آیندت قشنگتر بشه همه چی عادی تر میشه

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه تاپیک زدم هیچکی نیومد پاکش کردم . میخوام بدونم کسی هست بعد طلاق پشیمون شده باشه ؟  شما پشیمون نیستی؟ 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2728
من تیستم  چرا پشیمون اخه؟

نمیدونم  شاید کارم به جدایی بکشه اما هنوز دوسش دارم . ولی خیلی اذیتم میکنن عذابم میدن خودشو مادرش . میخوام ببینم اونایی که جدا شدن دلشون واسه روزای خوبشون تنگ نمیشه؟  نمیگن کاش بیشتر کوتاه میومدیم ؟

تو ازدواج دوم طرف منت نمیزاره ؟ 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
نمیدونم  شاید کارم به جدایی بکشه اما هنوز دوسش دارم . ولی خیلی اذیتم میکنن عذابم میدن خودشو ماد ...

طرز فکرتو اصلاح کن گلم و گرنه نابود میکنی خودتو....

ضعیف نباش 

چه فایده یکیو دوس داری ولی داری تحقیر میشی تو اون زندگی؟

وقتی مشکلات و اعصابخوردی و تنش و زجر یه زندگی بیشتر از خوشیاشه دیگه چه دلتنگی....اگرم باشه خیلییی کم و شاید حتی صفرر...برا منکه اصلااا نبوده

چون بعد جدایی انقد دنیای ۰دیدی داری و انقدر دغدغه ارزو و مسئله پاری وقتی نمیمونه ...

به زندگی قبلیت عین یه خواب نگا میکنی 

کن گاهی از خودم‌میپرسیدم واقعاا چرااا ...چرا اون ادمو انتخاب کرده بودم ؟

دیگه وقتی بخوای جدا شی نباید به این فک کنی از این به بعد کی منو میگیره؟؟ چی در موردم میگه؟؟

چرا باید بد بگه؟؟ بد فکر کنه؟؟؟مگه جرم کردی یا جنایت یا چی؟؟؟؟

قانونا و شرعا زن و‌شوهر بودین جدا شدین

همسر الانم یا مثلا همسر بعدی شما چرا باید منت بذاره ؟؟ از گشنگی و تشنگی نجاتم داده یا مثلا گوشه خیابون بودم بهم سرپناه داده؟؟؟نه......

خیلی سادس...عاشقم شده خوشش اومده ازدواج

ج‌کردیم 

هیچ فرقی بین یه دختر و‌یه خانم‌۰دا شده نیس 

تنها فرقشون تو‌نجابت داشتنه 

ممکنه یکی نجیب باشه ممکنه نباشه 

چیزیم که برا  یشتر مردا  مهمه مسائل دیگه در کنار نجابته

نه فقطط باکره بودن.... 

طرز فکرتو اصلاح کن گلم و گرنه نابود میکنی خودتو.... ضعیف نباش  چه فایده یکیو دوس داری ولی دار ...

ازنظر باکره بودن نمیگم  از این نظر که دومی و خانوادش بگن لابد تقصر خودت بود جدا شدی . همسر سابق تهمت بزنه و ازین داستانا 

ازنظر باکره بودن نمیگم  از این نظر که دومی و خانوادش بگن لابد تقصر خودت بود جدا شدی . همسر سابق ...

خب اولا چرا باید با همچین ادم بیخودی ازدواج کنی؟؟

چرا باید بگه تقصیر خودت بوده جدا شدی؟؟؟مگه ادم دیوونس شب بخوابه صب پاشه بره طلاق؟

حتما یه چیزی دیدی...

بعدم مسئله جدایبت رو یکبار در طول رابطه با طرفت حرف بزن و حلش کن...و دیگه تمام...اگه دیدی مدام تکرارش میکنه و یا حرفای بیخود بیخود یا الکی مشکوکه یا هرروز بخثو میکنه  ...کات کن به موقع ..به ازدواج نذار  برسه.

ایشالا مشکلت حل میشه ولی اگه خواستی با کیس جدید اشنا شی لزومی نداره هر کی رسید فوری براش جداییتو مطرح کنی اول مطمئن شو خوده طرف ادم حسابیه برا ازدواج اومده نه وقتگذرونی بعد مطرح کن