2726
عنوان

من الان گناه میکنم ؟؟😔

426 بازدید | 15 پست

یک نفر هست تو زندگیم 

که خیلیم بهم نزدیکه 

ولی با کارهایی که انجام داده خیلی نسبت بهش بدبین و شکاک شدم 

با کوچکترین چیزی بهش شک میکنم 

دستت خودمم نیستا 

بعد بیشتر اوقات هم قضاوتام اشتباه درمیاد 

من الان گناه میکنم؟؟😔😔😔

اخه دست خودم نیست خیلی نسبت بهش شکاک شدم 😔🙂

چیکار کنم به نظرتون؟؟🥺

خداوندا ، امیدم تویی 😉😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ بهترین کاری ک میتونی بکنی و گناه نکنی فراموشش کن 😊

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید
2728

نمیدونم. من شنیدم‌اگر تو ذهنتونم به کسی تهمت بزنین و گمان بد ببرید باید ازش حلالیت بگیرید

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
نه گناه نمیکنی ولی اینکه نامزدت نیست و باهاش در ارتباطی گناهه اینم چون رو گناه کردن تاکید داشتی گفتم ...

خب اون پسر نیست که 😑

الان شما هم زود قضاوت کردید 😑🙂🙃

خداوندا ، امیدم تویی 😉😍
خب اون پسر نیست که 😑 الان شما هم زود قضاوت کردید 😑🙂🙃

پس چرا اینطوری میگی 

میگی یه نفر هست خیلیم بهم نزدیک هست نامزدمم نیست خوب ذهن به سمت دوست پسر میره دیگه 🤣🤣

گناه من سادگی بود .

گمان بد گناهه ولی ازونورم خدا گفته کاری نکنید بدگمان شن بهتون .

تو این زمونه کمی احتیاط لازمه .یعنی کمی بالاتر از آنچه هست احتیاط کنیم ولی سعی کن به کسی نگی حداقل و به زبون نیار.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
پس چرا اینطوری میگی  میگی یه نفر هست خیلیم بهم نزدیک هست نامزدمم نیست خوب ذهن به سمت دوست پسر ...

ذهن من رفت به خواهر برادرش خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706