2737
2734

من سریال کره ای کمدی عاشقانه و فانتزی میبینم به طرز عجیبی نمیدونم دیگه چه سریالایی نگا کنم پیشنهاد کنید البته اینا رو دیدم (زندگی مخفی منشی من..زندگی پنهونی من...زیبایی حقیقی...تو فوق‌العاده...هم اتاقی من یک گومیهوئه....حالا باعشق تمیز کن...عشق و عاشقی در فروشگاه... فروشگاه ست بیول تازه کار....)مشه غیر از اینا معرفی کنید که کمدی عاشقانه باشه؟!..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

آقای ملکه

بوسه شیطانی

پسران فراتر از گل

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            
آهان سراغ ندارم آخه من پایان غمگین و مرگ خیلی دوست دارم😂

نه من خیلی احساساتیم تا چند روز گریه میکنن😂

سریال هم اتاقی من یک گومیهوئه‍ وسطاش خیلی غمگین بود اشکم در میومد شبا خواب میدیدم من جا اونا هستم و خواب عذاب اوری میشد برام🥺😂✨

2706