2726

با یه آقایی جهت ازدواج مدتیه آشنا شدم یکی از روزایی که قرار گذاشتیم برای دومین بار بریم بیرون نیومد زنگم نزد که کنسل کنه خودم بهش زنگ زدم پس کجایی گفت ببخشید یه کاری برام پیش اومد و فلان من تا یک ساعت و نیم دیگه میرسم گفتم نمی‌خواد به کارت برس و قطع کردم بعد از نیم ساعت دوباره زنگ زد که ببخشید و فلان و اینا....

به نظرتون باهاش قطع ارتباط کنم؟

دوستم میگه این کارش توهین محض بود انگار داره توفت می‌کنه باهاش کات کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستت چقد بخیلع

طرف شاید کار داشته🙄😂😂

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2728

کارش زشت بوده، به خودش بگو از رفتار اون روز ناراحت شدم، هرچقدرم کار داشته باشید موظف بودید قبلش به من اطلاع بدید. ببین دفعات بعد تو بردخوردای بعدی چه جوری رفتار میکنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

واقعا حس بی احترامی دست میده به ادم که.ولی شما بهتره بش بگید که از قبل اگ اوکی نیستین.بگید.تا برنامه هام بهم نخوره.

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
واقعا حس بی احترامی دست میده به ادم که.ولی شما بهتره بش بگید که از قبل اگ اوکی نیستین.بگید.تا برنامه ...

گفتم بعد گفت من معذرت می‌خوام کارم خیلی بد بود و اینا منم گفتم اوکی ولی یکم دودل شدم نسبت بهش

گفتم بعد گفت من معذرت می‌خوام کارم خیلی بد بود و اینا منم گفتم اوکی ولی یکم دودل شدم نسبت بهش

میتونی بهش فرصت بدی باز.

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

فرصت بده.کارش زشت بوده ولی واقعا شاید پیش اومده و فراموش کرده بگه

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2706