2733
2734
عنوان

کیا اینجا منو می شناسن

91 بازدید | 13 پست

می خوام ببینم همه مثل من گیجن؟😅یه سال بیشتره عضوم ولی هنوز هیچکسو نمی شناسم

از خون جوانان وطن لاله دمیده  از ماتم سرو قدشان سرو خمیدهخفه خون گرفتیم چون خوب تفهیمیم  به نام خداوند رنگین کیان   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیشناسم

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
2738
به نظرم بیشتر عکس پروفایلا توی ذهن میمونه تا نام کاربری 

اره 

یا اسمای خاص یه توجه جلب می کنن

از خون جوانان وطن لاله دمیده  از ماتم سرو قدشان سرو خمیدهخفه خون گرفتیم چون خوب تفهیمیم  به نام خداوند رنگین کیان   
منم سه ساله عضوم کسی نمیشناسه منو..  خودمم بغیر از چندنفر که از اطلاعات مفیدشون استفاده میکنم ...

من همون چند نفر محدودم نمی شناسم