2733
2734
عنوان

به هم خوردن خواستگاری

836 بازدید | 32 پست

سلام دوستان دیشب خواب دیدم نامزدم رفته خواستگاری یه دختر دیگه و پدرش به شدت راضیه و از دختره تعریف میکنه و خوشحاله با توجه به اینکه خوابام همیشه راسته خیلی نگران شدم ، یه مقدار اختلافم بینمون پیش اومده من یه هفته قبل از خواستگاری بدون اطلاع یه سی سی ژل به لبم زدم دوست پسرم که فهمید آبرومو برد و رفت همه جا پر کرد به خانوادشم گفت از اون موقع حس میکنم دید پدرش نسبت به من عوض شده در حالی که قبلش خیلی منو دوست داشت.. خواستگاریمیم سر همین قضیه فعلا کنسل کردن ، اولین بار بود این کارو میکردم خیر سرم میخاسم خوشگلتر شم که اینجوری گند خورد تو همه چی شرایط بدیه واقعا نمیدونم چیکار باید کنم 

الان که هیچی 

توکل کن به خدا 

ان شا الله هرچی خیره پیش بیاد 

ولی عزیزم میخوای ازدواج کنی دیگه یه نفره راجع به این مسائل نمیشه تصمیم گرفت

ظاهرت به اونم ربط داره یه مشورت باهاش میکردی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کسی که بخوادت بخاطر ژل ول نمیکنه مطمعن باش

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
2738

استارتر کتاب زنان زیرک بخون 

خیلی کمکت می کنه 

یه قانون هست می گه نباید ۱۰۰درصد در اختیار مرد باشی باید به خودت ارزش قائل شی 

نرو دنبالش 

بذار اون بیاد تو یه انسانی ربات نیستی که تحت فرمان اون باشی 

عقل و اختیار داری 

اصلا بهش بی توجه باش محل نده 

سرگرم شو درس بهش زنگ نزن 

نشون بده برات دیگه اهمیتی ندارد 

پسرا پرو هستن 

همشون بلا استثنا 

قشنگ حس کردم که می گم 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
یعنی سر تزریق به لبت پا پس کشیدن؟  از نظرشون کار بدی بود؟ چرا پسره خوشش نیومد ؟

آره پسره خوشش نیومد یه هفته هم باهام قهر کرد الانم که برگشته باهام سرده با اینکه تخلیه کردم

بابا بی خیال کاری نکردی که مگه خوشگل نشدی

راستش اصلا به دوروز نکشید اقدر ورم داشت که نفهمیدم خوب شده یا نه سریییییع رفتم آنزیم زدم چون واکنش وحشیانه پسره رو دیدم که داد و بیداد راه انداخت سرم 

آره پسره خوشش نیومد یه هفته هم باهام قهر کرد الانم که برگشته باهام سرده با اینکه تخلیه کردم

با توجه با  تاپیکات باید بگم مثل من اشتباه کردی 

اصلا محلش نده 

حتما حتما کتاب زنان زیرک بخون 

اصلا سیاست نداری مثل من 

اگر کامل در اختیار مرد باشی دیگه براش جذاب نیستی و نمی ذاری که کشفت کنه 

محل نده و در دسترسش نباش 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2706