2733
2734

شوهرم ۲ روزه کلاا عوض شده سرد شده همش میگه طلاق بگیرم عکس خانوادگیمونو ک ۳ سال رو بگ گراندش بود برداشته اسم منو ملکه زندگیم سیو کرده بود حالا نوشته منزل میدونم مطمئنم پای زنی در میون نیست هرکاااار کردم بهتر نشده دعا فال حس شیشم هرچی دارین بگین التماستون میکمم😭😭😭😭😭دعاتون میکنم

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مشکل داشتین؟

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   
یهو‌ شد 

اره یهوووو

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
2738
مشکل داشتین؟

ن سرشبش میوه میزاشت دهنم

حالت خوبه؟؟!

۴۸ ساعته فقط!

صبوری کن

توی زندگی هم همنیجوذی سریع بخوای مویز بشی که مردو‌ خسته میکنی

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

تروخدااااا دعا هرچی میتونین بگین

میشه خصوصیات منو حدس بزنی عزیزم🥺🙃🙏🏻

عزیزم من تاپیک زدم ودارم از استرس میمیرم تو خصوصیات میخای

2706