2737
2734
عنوان

بنظرتون ممکنه خیانت کنه؟

90 بازدید | 16 پست

پسری که از شهرستان (روستا) میره یه شهر بزرگ (تهران)

ممکنه جو بگیرش یا نمیدونم بخواد تازه جوونی کنه و خیانت کنه؟ (۲۳ سالشه)

منم یه شهر دیگه هستم ازش دورم

خودش اونجا تنهاست

خیلی ناراحتم هم ازش دورم هم اون الان رفته تهران.

خیلی میترسم بره با یکی دیگه یا بخواد همش خوشگذرونی کنه منو فراموش کنه بلخره هرچی بشه دخترای تهرانی هم پروترن هم بهتر خوشگلتر

پیج اینستاگرامم : natural._.beauty.ir

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اولا لطفا نگو پروتر 

دوما به شخصیت خودش ربط داره چه ربطی داره به اینکه اومده تهران

سوما اگه قراره با یه چیز مسخره جوگیر شه پس خیلی بی جنبس 

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
2738
تو مجازی چت کرده بود گفته بود برام لالایی بخون و ابنا ...

پس‌یارو سرش میجنبه...البته‌ دیگ‌ ملت میتونن هرجایی خیانت کنن مثل قدیما نیس ک از روستا بیان شهر و اینا

ما بَد نبودیم....بَلَد بودیم دنیا ما رو نمیخورد...
نه  ولی عاشقامه بود همین طوری لاس زده بود باهاشون :( من بخشیدمش

مشکوکه اگه از این کارا نکرده بود میگفتیم حساس شدی ولی الان احتمال داره، اگه میبینی اعتمادتو از دست دادی بهتره تموم کنی چون هیچوقت به دست نمیاد

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 
2706