2726
عنوان

کاربراقا###=کسی می‌دونه چطور مهاجرت کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 24 پست

میخواین مهاجرت کنین؟

میتونم بپرسم دلیلتون چیه؟

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حچصله ترکی یاد گرفتن ندارم فقط کشور انگلیسی زبان البته انگلیسی هم بلد نیستم ولی با اون راحت ترم  ...

پس چرا از اول گفتی ترکیه تعادل نداریا تو ایران بمونی بهتره🚶🏻‍♂️

خدا منتظره تا من کار بد کنم فورا بلندشه بشینه جای حق دهن منو سرویس کنه😪
دانشجو دارو سازی باید مارو ببره یا ما فقیر فقرا شمارو 😐 @000ooمهرساoo000     یه ...

چی میگی😂😂😂😂

من داروسازی نمیخونم .دبیرستان تجربی ام الان

روان شناسی رو از کجا در اوردی😂😂😂😂😂😂

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
2728
میخواین مهاجرت کنین؟ میتونم بپرسم دلیلتون چیه؟

آخه اینجا کشوره ؟ 

ثبات داره ؟ 

نمی دونم چقدر اطلاعات داری ولی من خیلی دارم اینجا ضد پیشرفت هست وایسا 

https://vigiato.net/p/64117

رقصی وجود نداشت مسأله فقط یه چیز تخیلی بود مثل انیمیشن بچه ها و کلیپ بازی رو ببین تا بفهمی بازی پیکسلی و کارتونی هست برای همچین چیزی گیرش دادن خود بخوان حدیث مفصل 

این آدم خواسته برای خارج بازی بسازه چرا اذیت اش کردن؟ 

منم یه سازنده ام حالا نه در این موضوع ولی بخوام بسازم هم باید باج بدم هم باید تحقیر بشم 

دلم باران دهانم باران دستم باران تو منتظر ولنتاینی من منتظر بیست دو بهمنم ما مث هم نیستیم 

فعلا مهاجرت به ترکیه ریسکه ..روابط ترکیه با کشورهای اروپایی وامریکا شکرابه..واحتمال اینکه تحریم بشه از سمت اتحادیه زیاده...لیر سقوط کرده وبه سیر نزولی داره ادامه میده...اداره مهاجرت ترکیه تمام ایرانی ها وتبعه های دیگه که سیتیزن بودن رو دیگه ساپورت نکرده وبلا تکلیفن ...و....🤦فعلا بهترین گزینه برای استارت مهاجرت واسه ایرانی ها ارمنستانه 

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
سمیه نروووو

دیگه دیره دیره دیره دیره دلم از اون نگاه سرد ایران سیره 😂

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
آخه اینجا کشوره ؟  ثبات داره ؟  نمی دونم چقدر اطلاعات داری ولی من خیلی دارم اینجا ...

ساخت همین بازی ده میلیون دلار ارز آوری به کشور داشته میفهمی یعنی چی بعد ببین چقدر اذیت می‌کنند یکی دوتا مثل نیست یه عمر خاطرست 

دلم باران دهانم باران دستم باران تو منتظر ولنتاینی من منتظر بیست دو بهمنم ما مث هم نیستیم 
آخه اینجا کشوره ؟  ثبات داره ؟  نمی دونم چقدر اطلاعات داری ولی من خیلی دارم اینجا ...

خب اگه شما برین

من برم

اون یکی دیگه پاشه بره

کی وایسه اینجا رو درست کنه؟ نمیشه که دست رو دست بذاریم. مشکلاتو ما جَوونا باید درست کنیم دیگه. من نفسم از جای گرم بلند نمیشه. منم میفهمم اوضاع چطوره اما میگم هرچی باشه بالاخره اینجا وطن ماست. نمیتونیم ازش دل بکنیم هرجوری هم که باشه

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
خب اگه شما برین من برم اون یکی دیگه پاشه بره کی وایسه اینجا رو درست کنه؟ نمیشه که دست رو دست بذار ...

این کشور تا ریشه اش تعغیر نکنه قابلیت درست شدن پیدا نمی کنه نمی‌خوام تعلیق شم خواستی درخواست بده صحبت کنیم ولی بدون حتی شفافیت رو امضا نکردن اموال مسعمولین رو انتشارش رو حرام کردن دیگه چی ؟