2733
2734

سلام به همه مامانا

1 ساعته دارم گریه میکنم خسته شدم دیگه از دست دختر 6 سالم الان رفتم بیدارش کنم باز میبینم تخت رو سیل زده

تو رو خدا اگر کسی راهی بلده بگه هر وقت سرما میشه من عزا میگیرم که چیکار کنم؟

شبا تخم مرغ با سیاهدونه بهش بده.سردیجات،چای و میوه قبل خواب ممنوع.قبل خواب کمر و شکمش رو با روغن سیاهدونه ماساژ بده

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادر منم تا سال سوم ابتدایی اینطوری بود 

باید شب خودت بیداربشی بشی ببری دستشویی سعی کن آخر شب ها بهش چای ندی آب بهتره چای ادرار اوره

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
2728

میدونی علتش سرماء شب نزار آب و چای بخوره..قبل خواب ببرش دستشویی..نصف شب هم ببرش..لباس گرم تنش کن بلوزشو بکن تو شلوارش کلیه اش سردش نشه...من تا هفت سالگی کلا اینجوری بودم  یه دارو گیاهی بهم دادن تلخ تلخ چند روزی خوردم خوب شدم..تا الانم جامو خیس نکردم🤣

سه دعای زیبا..بی من نباشی..بی تو نباشم..بی هم نباشیم🙏🙏🙏

دختر منم همینطور بود،هیچوقت دعواش نکردم خودش خوب شد.دو دوره بردم دکتر دارو بهش دادم ولی بعد دیگه قطع کردم.خداروشکر الان مدتهاست خوب شده.

شبا گرمیجات بهش بده.تاثیر داره

به همه آرزوهام قول رسیدن دادم.
2738

از ساعت 6 شب به بعد بهش مایعات زیاد نده قبل از خواب حتما ببرش دستشویی و اینکه سردی و گرمی غذاشو رعایت کن سعی کن بیشتر گرمی بهش بدی

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

دخترتون عزیزم شب ادراری داره. نگران نباش دخترا معمولا تا ۸.۹ سالگی خوب میشن. تا قبل اون شبا بیدارش کن ببرش دسشویی. چه در سردی و یا گرمی هوا طبیعی نیس جیش کردن تو رختخواب . باید شبا بیدار شه.

شب بیدارش کن بره دسشویی شبم کم اب بخوره زیر شکمشو چرب کن و گرم نگه دار منم دخترم ۲ سال و ۸ ماه ...

دختر منم ۲ سال و ۷ ماهشه. شبا جیش داشته باشه خودش پامیشه. من بیدارش نمیکنم ببرمش. بیشتر شبام اصن جیش نداره نصفه شب

2706