2737
2734

من دارم..یه فایل پی دی افه ..نمیشه اینجا بفرستم...اگر خاستی درخاست بده بیام شمارمو بزارم بیا واتساپ

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم..یه فایل پی دی افه ..نمیشه اینجا بفرستم...اگر خاستی درخاست بده بیام شمارمو بزارم بیا واتساپ

هزینش چقدره؟؟

پرواز را به خاطر بسپار.پرنده مردنی ست✌️
2731
هزینش چقدره؟؟

رایگان عزیزم...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2738
سوالای جدید رو یکی تو سایت بهم داد.دارم میخونم.یکشنبه امتحان دارم

سوالای جدید ۱۴۰۰ ؟ 

امکانش هست برای منم بفرستی 

ان شالله اینبار حتما قبول میشی 👌🏻🌸

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
سوالای جدید ۱۴۰۰ ؟  امکانش هست برای منم بفرستی  ان شالله اینبار حتما قبول میشی 👌🏻🌸

آره گلم درخواست میدم قبول کن برات بفرستم.ممنون ان شاءالله قبول شم دیگه😢.دست فرمونم خوبه .با ماشین خودمون همه جا میرم.فقط این آیین نامه اعصابمو خورد کرده.ان شاءالله شما هم قبول بشی

پرواز را به خاطر بسپار.پرنده مردنی ست✌️
آره گلم درخواست میدم قبول کن برات بفرستم.ممنون ان شاءالله قبول شم دیگه😢.دست فرمونم خوبه .با ماشین خ ...

ممنونم لطف میکنی 

چ خوب بیشتریا عملی و شهری گیر میکنن اما شما اصل کارو مسلط هستی 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
2706