2733
2734
عنوان

شوهرتون این رفتار بکنه باهاتون چه حسی دارین+ شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1227 بازدید | 62 پست
جدیدا ببین چی شده یا چکار کردی

هیچِ هیچ

د 🥰💣 میشه واسه اینکه بیماریم درمان بشه یه صلوات بفرستین 🌻 واسه دخترم یه فاتحه بفرستین🍃🌻 married💍 غلامرضا 💛 سپهر👦🏻

دوستت داره بخاطره اونه 

ببین وقتی ادم میره بیرون انقدر داری از اتفاقهای بد مردم می شنوی این انرژی بد مردم بهت منتقل میشه. باعث میشه ذهن ادم دنبال چیزهای منفی بگرده 

ادمها زیاد از خوشیاشون و عشقو حالشون برا ادم صحبت نمی کنند

نمی خوام شمع باشم دختران فوتم کنند می خواهم بنگ باشم لوتیان دودم کنند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زن دوست شوهرم بهش خیانت کرده بود..اینم نا خود آگاه استرس گرفته بودش.تا یه مدتی انقد رومن زوم بود که تو کل زندگیمون اینجوری نبوده..ولی باهاش کنار اومدم تا مسله براش حل شد و به حالت عادی برگشت

سه دعای زیبا..بی من نباشی..بی تو نباشم..بی هم نباشیم🙏🙏🙏
پس جدیدا اینطوری شده اسی کاری نکردی که بهت شک کنه؟ مثلا الکی گفته باشی فلان جا هستی ولی درواقع اون ...

ابدا

د 🥰💣 میشه واسه اینکه بیماریم درمان بشه یه صلوات بفرستین 🌻 واسه دخترم یه فاتحه بفرستین🍃🌻 married💍 غلامرضا 💛 سپهر👦🏻

استارتر جان 

گاهی اوقات این رفتار ممکنه از هرمردی سر بزنه و دلیلشم چیزی توی ذهن اون مرده اصلا خودت رو ناراحت نکن اصلا هم منفی فکر نکن بذار مطمئن شه بذار خیالش از عشق زندگیش راحت بشه اصلا خوشحال باش و خداروشکر کن یکی انقد حواسش بهت هست.... چرا مثلا به من گیر نداده؟ چون بود و نبود من براش مهم نیست تویی که براش مهمی 

باچندبار چک کردن یا گیردادن خیالش راحت میشه و خوب میشه 

سخت نگیر و آرامش خودتو بهم نزن مثبت ببین مثبت فکر کن و از زندگیت لذت ببر 

خوشبخت ترین باشید عزیزم😍😍😍🌹🌹🌹🌹🌹

همه گیروگرفتاریهامون نتیجه غفلت ما از خداست پس موقع گرفتاری بجای سجده و تواضع '' طلبکار خدا نباشیم 
2738
استارتر جان  گاهی اوقات این رفتار ممکنه از هرمردی سر بزنه و دلیلشم چیزی توی ذهن اون مرده اصلا ...

💐

چرا گفتی باش😕بزن دهنش😕

نمیشه اخلافش جوری نی

واقعا مرده خوشبحالت بلاخره مقصر شمایی که تلفن را دیر جواب میدی به هر دلیل نگرانته یعنی عاشقته .دیدی بعضی زن ها ارزو میکنند شوهرشون از سر کارش فقط یه احوال بپرسه اما محرومند یا شوهرشون یه ایرادمردونه بگیره اما حسرت به دلند ...

چایی میوه بیار کنارش بشین بگو از یه چیزی خیلی ناراحتم بهم گفتی از خونه زنگ بزنم این یعنی چی؟ دلیلش ...

خونه نیست شب میاد ❤️ چشم 

پس جدیدا اینطوری شده اسی کاری نکردی که بهت شک کنه؟ مثلا الکی گفته باشی فلان جا هستی ولی درواقع اون ...

شاید کسی چیزی گفته بهش به دروغ بهتره عادی برخورد کتی خودش حل میشه 

2706