2703
2553

سلام عزیزان،ببینید من چهار ماهه که پریود نشدم خب بعد دیشب یه استرس شدید بهم وارد شد و من یه دلدردی گرفتم گفتم حتما مال پریوده و قراره بشم،حالا از بحث اینکه چرا چهار ماهه نشدم بگذریم چون دکتر نرفتمو راجبش نمیدونم،اما دیشب رفتم دسشویی گلاب ب روتون ببخشید مجبورم راحت حرف بزنم اینجا فقط ادم راحت و ناشناسه،داشتم میگفتم دیشب داشتم دسشویی میکردم تموم شدشماره یک بوذ،بعد من همیشه عادت دارم دوبار دسشویی میکنم که قشنگ خالی بشه،دفعه دوم که چند تا قطره بیشتر ادرار نیمد دیدم یه لکه خون کوچیک قد یه ناخن که.به شکل رگه ای هست رفت تو چاه،من بچه باهوشیم از همون اولم فهمیدم پریود خونش با این فرق داره ولی خودمو تصلی خاطر دادم رفتم نوار گذاشتم

صب پا شدم دیدم انقد که قدش تقریبا یه بند انگشت باشه و قطرشم قد یه چوب شور ببخشیدخون تو نوارم هست و سریع فهمیدم مال پریود نیست،خون پریود من همیشه همیشه بیشتر از یکساله میشم یا از تمون اول رقیق و قرمز جیگری بوده یا لخته ولی این قرمز نازک و روشن بود بعدم که رفتم دسشویی وقتی ادرار کردم کلی رگه رگه خون قرمز میرفت تو چاه درحالی که اصن پریود اینجوری نیست ربطی به جیش کردن نداره خونش،خلاصه رگه های زیادی خونه قرمز مثل نخ که بعضی هاشم زیادتر بود رفت تو چاه

منم از استرس بخدا دارم میمیرم میدونید چرا؟

چون من اگه بمیرمم نمیتونم به کسی چیزی بگم و دکتر عمومی برم حتی،واسه همین از بچگی فوبیای بیماری گرفتم

اون به کنار این دیگه واقعا فـوبیا نیست هرکی باشه میتزسه ولی من دکتر نمیتونم برم،بخدا الان از اضطراب دستام جون نداره تایپ کنم بگید یعنی مشکل چی میتونه باشه؟؟؟؟؟

حتی پول دکتر سایناو.... هم ندارما

😂😂😂😍😍😂😐😐😂😎😂😎😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

گلی من زدم گوگل نوشته ک فوری باید بری دکتر یکی از موارد های اورژانشی کلیه و مجاری اداره 

طیف گسترده‌ای از عوامل، می‌توانند موجب خون در ادرار شوند که عفونت‌ها، سنگ‌ها، التهابات پروستات، التهابات کلیه

2714
پریود نیست اخه

خب پس چرا نوار بهداشتی کثیف شده.

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

اگه رو نوار خون بوده پریودی همیشه که نباید به یه شکل پری بشی

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
خب خون میگم شاید از پریود نیست از مجاریادراره

وا بی اختیاری ادرار که نداری دختر خدانکرده

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

امان از دست نی نی سایتیا!!

سکته مغزیم گنن اینجا دنبال درمانن و زورشون میاد برن دکتر!!

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706