2726
عنوان

از دخترم بدم امده

1970 بازدید | 58 پست

ترو خدا دلداریم بدین اروم بشم

کلی هزینه کردم برا عروسی داداشم بردمش ارایشگاه 

گرفت کشید همه رو کند تو کل مراسم فقط جیغ میزد ازم اویزیون بود ابرومو تو تالار برد 

همه بهمون یجوری نگاه میکردن 

ی بچه ای رو تصور کنید که با موهای شلخته از ته دل جیغ بزنه گریه کنه نذاره تز جات تکون بخوری لباسشم پاره پاره کرد

یک عکس نتونستیم اون شب بگیریم 

شبی که دیگه تکرار نمیشه

ازش زده شدم اصلا دلم نمیخاد نگاش کنم بدم میاد ازش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

🤣🤣🤣🤣پسر منم عقد داداشم همین کارا رو کرد وای خیلی رو مخه البته باباش ناز کرد نیومد اون برا باباش گریه میکرد ،چند سالشه؟؟

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  

چندسالشه؟

شاید محیط شلوغ براش استرس زا بوده

هرچند شمارو هم درک میکنم 

همسرت باید اون شب مسئولیت بچه رو قبول میکرد

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بعضی بچها بد قلقن

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

حتما خوابش میومده با گرسنش بوده.. باید نمیبردیش اصلا 😐

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
2706