2737
2734
عنوان

مدل پالتوسوئیت

101 بازدید | 12 پست

سلام دوستان صبح بخیر

کسی هس مدل خوشگلی واس پارچه سوئیت داشته باشه خیلی گشتم تواینستا ندیدیم گفتم اگرشما دارین واسم بفرستین

بعدبنظرتون استینش مچی باشه؟یا ساده؟؟

آستین ساده یا کتی 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی میتونم قد مانتورو بلند بگیرم ولی استینشو کتی بدم درسته؟

بله من خودم پالتو تا روی زانو ولی آستینش کتی هست

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶

با آستین ساده تو قسمت آرنج خیلی اذیت میشی 

اره منم واس همین گفتم مچی شاید راحتترم باشم.پس با کتی راحتیم قسمت ارنج ؟

بله کتی بزار 

آستین مچی برای پارچه های ظریف خوبه برای پارچه پالتویی جالب نمیشه خیلی از طرفی استر هم میخوره که حجمش بیشتر هم میشه

2738

میتونی آستین لاله ای هم بزاری که هم خوشگله هم کاملا آزاده 

بله کتی بزار  آستین مچی برای پارچه های ظریف خوبه برای پارچه پالتویی جالب نمیشه خیلی از طرفی اس ...

نه استرنمیدم.مدلش فقط پالتویی باشه

بعدیه سوال دیگه ببخشید

بنظرتون جلوشو باز بزارم؟یا دکمه صدفی حالت مخفی بدم؟

نه استرنمیدم.مدلش فقط پالتویی باشه بعدیه سوال دیگه ببخشید بنظرتون جلوشو باز بزارم؟یا دکمه صدفی حال ...

اون دیگه بستگی به خودتون داره اگه زیرش لباس میپوشین باز بزارین اگه نه مث من فقط یه تاپ یا تیشرت میپوشم خب دکمه بدین