2737
2734

اونایی که شکست عشقی خوردند بیان.من میترسم دیگه نتونم اون حس عاشقانه رو از کسه دیگه بگیرم.شما شده دوباره عین همون یا حتی بهترشو نسبت به کسه دیگه داشته باشین؟

من قبلا هم با چندنفر بودم ولی واقعا چون بیشتر برام سرگرمی و چت بوده فقط وابستگی داشتم به طرف و حس ارامش نداشتم باهاشون حس تکیه گاه و اینا.اوناهم سخت بود فراموش کردنشون و حتی بدتر ولی این یکی که رفته درسته به اون شدت غمگین نیستم ولی واقعا دلم برای خودش خیلی تنگه

راه برگشت نداره 

چرا کات کردید 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راستش ن. اون حسی ک از اون گرفتم دیگ هیچوقت اون حس بهم دست نداد.دیگ هیچوقت هیشکی نمیتونه اونطور نگام کنخ اونطور دستمو بگیره💔🙃🚶‍♀️

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2731
2738

عزیزم من تاپیکای قبلتو خوندم. اون پسر دمدمی مزاج بوده. درست مثل نامزد من. یه بار میگفت دوست دارم ی بار سرد میشد. بنظرم باید کلا تموم شه منتظرش نباش این پسرای اینطور ادمو پیر میکنن

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
راه برگشت نداره  چرا کات کردید

اول اینکه به خاطر پایان نامش باید میرفت یه شهر دیگه و سه ماهی نبود اینجا از اونطرفم میگفت نمیدونم برمیگردم بازم یا نه چون ممکنه بخوام همونشهر بمونم و میگفت من زیاد با چت کردن میونه خوبی ندارم و باید همو ببینیم و کنار هم‌باشیم.از طرفی هم به خاطر درسش خیلی ذهنش درگیر بود این اواخر.یه کار جدید هم میخواست شروع کنه براهمین‌میگفت چوت نمیدونم سرانجامش چی میشه فعلا نمیتونم ازدواج کنم یعنی میگفت شرایط ازدواج ندارم فعلا.میگفت خانواده هامونم بهم نمیخوره.البته میخورد خانواده هامون نمیدونم چجوری رفتار کردم که فکر کرد نمیخوره.اونا خیلی مذهبی بودند(پسره نه)ولی خانوادش اره.ماهم مذهبیم ولی نه در حد اونا

نه اون حس فقط یکبار تکرار میشه اگه واقعا عشق باشه

نمیدونم عشق بود یا نه ولی اون لحظه که داخل ماشین نشسته بود و برای اولین بار از نزدیک دیدمش و بهم لبخند زد از جلوچشمم‌نمیره کنار

اول اینکه به خاطر پایان نامش باید میرفت یه شهر دیگه و سه ماهی نبود اینجا از اونطرفم میگفت نمیدونم بر ...

موندنی راهشو پیدا میکنه؛رفتنی بهانشو 

اون دنبال بهانه بوده بره.

پس بیخیالش شو و منتظر یه فرصت بهتر و یه آدم بهتر باش.

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
عزیزم من تاپیکای قبلتو خوندم. اون پسر دمدمی مزاج بوده. درست مثل نامزد من. یه بار میگفت دوست دارم ی ب ...

اون یه بار شکست عشقی بدی خورده و بعدشم با دخترای ناجور آشنا شده.خودش خیلی مذهبی بود ولی انگار بدعادت شده بود

همیشه هم‌خودش میگفت من دم دمی مزاجم اگه بیشتر باهات باشم بیشتر بهم وابسطه میشی بعد یهو بخوام رابطه رو تموم‌کنم اذیت میشی

موندنی راهشو پیدا میکنه؛رفتنی بهانشو  اون دنبال بهانه بوده بره. پس بیخیالش شو و منتظر یه ف ...

خیرسرم فکر کردم و انتخابش کردم☹بعد از چندسال وابسطه شدم ولی با تمام تصوراتم فرق داشت

2706