2703
2553
عنوان

کاربراقا###=مشاور خرید گوشی تبلت لپ تاب تلوزیون

| مشاهده متن کامل بحث + 2005 بازدید | 366 پست
البته پنج تومن بیشتر بگذارید چیزی میتونید بخرید که  سی و پنج درصد قوی تر باشه گرافیک اش

راستش اولش قرار بود بیست تومن هزینه کنم 

رفتم لپ تاپ ها رو نگاه کردم همش میگفتم حالا این سه چهار تومن هم چیزی نیست اینقدر رفتم بالا که به سی و پنج رسیدم 

الان به حدود ۳۷ 😂😂 همینطوری پیش برم دلم از اون شصت تومنی ها میخواد 😂

آروم باش ، صبور و آهسته پیش برو خالص باش❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا نوت چن؟  هزار مدل نوت داریم ما

همون بالایی دیگه 

اینم نقدو برسی اش 

https://www.zoomit.ir/mobile-review/373464-xiaomi-redmi-note-10-pro-review/

به آخرش که گفته شارژ دهی متوسط توجه نکن شارژ دهی عالی ای داره 

دلم باران دهانم باران دستم باران تو منتظر ولنتاینی من منتظر بیست دو بهمنم ما مث هم نیستیم 
راستش اولش قرار بود بیست تومن هزینه کنم  رفتم لپ تاپ ها رو نگاه کردم همش میگفتم حالا این سه چه ...

والا لب تاب بیست تومنی دیگخ چیزی نیست درسته عدد زیادیه ولی پول ایران بی ارزشه که عدد این زیاده وگرنه در اصل در خارج ۴۵۰دلاره و لب تاب ۳۷تومنی حدود ۱۱۵۰دلار نه بیشتر برای این رشته هم زیر اون اصلا نخری بهتره 

دلم باران دهانم باران دستم باران تو منتظر ولنتاینی من منتظر بیست دو بهمنم ما مث هم نیستیم 
2456
با هشت تومن گوشی درست حسابی ای از ساموسونگ فعلا تو بازار نیست ولی شیائومی هست ردمی نوت ۱۰پرو که هم س ...

ردمی نوت ده پرو 

@golparissssaaa    

گوشی با قیمت 10 تا 12 کیفیت دوربین مهمه سخت افزار نرم افزارشم مهمه

یا a72یا این 

نخسه ۲۵۶گیگ اش حدود ده تومنه 

من باشم اینو میخرم با یه ساعت هوشمند شیائومی نه که ۱۲تومن پول بدم برای a72که از این سخت افزار اش ضعیف تره و باتری تازه ۱۲تومن نخسه ۱۲۸گیگ اش هست 

این یه مقدار از a72بد دست تره و صفحه نمایش اش کیفیت رنگ ها کمتره ولی دوربین تقریبا برابر هست ولی سخت افزار خیلی بهتر هست 

2714

در مورد تی وی 

15 تومن داریم

ی تی وی 50اینچ چ برندی خوبه؟ 

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
در مورد تی وی  15 تومن داریم ی تی وی 50اینچ چ برندی خوبه؟

ببین من میگم الجی سامسونگ ولی مسأله اینه من ممکنه مدل بگم ولی اصلا تو بازار گیرت نیاد چون هم تحریمه و هم دیگه وارد نمیشه و تازه گارانتی نداره نوسانات برق تو ایران خیلی از تلویزیون هارو سوزوند و قطعه شم گیر نمیومد 

چیکار کنم الجی ساموسنک پیشنهاد بدم یا ایرانی 

سلام  لپتاب  بودجه 20 تا 30 ملیون 15 اینچ یا اچ پی یا لنوو یا ایسوس میخوام  ممنون م ...

سلام 

برا چه کاری ؟ 

ببین من میگم الجی سامسونگ ولی مسأله اینه من ممکنه مدل بگم ولی اصلا تو بازار گیرت نیاد چون هم تحریمه ...

ببین ما قرار بریم یا گناوه یا بندرعباس 

بنظرت این جاها گیر میاد؟؟؟ 

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
سلام. گوشی آیفون ۸پلاس میخام بخرم. چجوری از اصل بودنش مطمئن بشم. لطفا معایا و مزایاش هم بگید

اصلا نخر آیفون جدید هاشم ارزش خرید بالایی ندارن وای به حال اون قدیمیااش 

واقعا بعد باور کن

تو بگو چقدر دارز من بهترین گوشی در ا‌ون قیمت رو بهت میدم و اثبات می کنم بهتره 

انگلیسی آت چقدر خوبه ؟ 

این فیلم رو ببین برات توضیع میده 

https://enama.ir/videos/2090663

.

2706