2410
2553

اول حداکثر بودجه بعدش ویژگی های مورد نظر رو بگید بهترین گزینه نسبت به بودجه تون ویژگی های مورد نظرتون رو پیشنهاد میدم 

دلم باران دهانم باران دستم باران تو منتظر ولنتاینی من منتظر بیست دو بهمنم ما مث هم نیستیم 

گوشی در حد 6 تا 6 و نیم ترجیحا سامسونگ باشه 

دوربین و اینکه داغ نکنه و رم و حافظه اش بالا باشه مهمه 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

سلام عذر میخوام قصد خرید لپ تاپ دارم 

یه لپ تاپ دارم asus هست رم ۴ و corei3 

یه لپ تاپ که رم ۸ باشه و هسته ش بیشتر باشه میتونید بهم معرفی کنید لطفا

آروم باش ، صبور و آهسته پیش برو خالص باش❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عذر میخوام قصد خرید لپ تاپ دارم  یه لپ تاپ دارم asus هست رم ۴ و corei3  یه لپ تاپ ک ...

یله خواهش میکنم 

حداکثر بودجه تون 

و بگید برای چه کاری میخواید 

دلم باران دهانم باران دستم باران تو منتظر ولنتاینی من منتظر بیست دو بهمنم ما مث هم نیستیم 
2456
یله خواهش میکنم  حداکثر بودجه تون  و بگید برای چه کاری میخواید

برای همسرم در نظر گرفتم 

دانشجوی دکتری رشته هوافضا هست و نرم افزار های سنگین روی لپ تاپ نصب می‌کنه که گاهی به مشکل میخوره 

قیمتش تا حدود سی یا سی و پنج تومن میتونم هزینه کنم 

یله خواهش میکنم  حداکثر بودجه تون  و بگید برای چه کاری میخواید

چرا جواب منو ندادید؟ 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
گوشی در حد 6 تا 6 و نیم ترجیحا سامسونگ باشه  دوربین و اینکه داغ نکنه و رم و حافظه اش بالا باشه ...

اکه فقط سامسونگ میخوای این ولی اگه برند دیگه میخوای چیزای دیگه ای هم هست 

2714
اکه فقط سامسونگ میخوای این ولی اگه برند دیگه میخوای چیزای دیگه ای هم هست 

خب برندای دیگه خوب نیستن مثلا شیائومی خوبه بنظر شما؟ من کیفیت صفحه نمایش برام خیلی مهمه بنظرم هیچ کدوم بپای سامسونگ نمیرسن 

برای همسرم در نظر گرفتم  دانشجوی دکتری رشته هوافضا هست و نرم افزار های سنگین روی لپ تاپ نصب می ...

خوب در این حد لب تاب های عالی ای هست که فوق سخت افزار هستن برای این رشته خوبه و برای این رشته کمتر از این لب تاب ها اصلا بدرد نمیخوره 

.

.

.

.

.

.

.

.

https://www.zoomit.ir/product/asus-tuf-dash-f15-fx516pe-core-i7-11370h-rtx-3050-16gb-1tb/

خب برندای دیگه خوب نیستن مثلا شیائومی خوبه بنظر شما؟ من کیفیت صفحه نمایش برام خیلی مهمه بنظرم هیچ کد ...

میرسن مثلا شیایومی در سری های نوت از خود ساموسونک صفحه نمایش رو خرید می‌کنه و سوپر امولد هستن 

سلام خداشمارو رسوند چندروز دنبال کسی هستم که راهنمایی کنه با ۷ یا۸ تومن گوشی سامسونگ چه مدلی بخرم خو ...

با هشت تومن گوشی درست حسابی ای از ساموسونگ فعلا تو بازار نیست ولی شیائومی هست ردمی نوت ۱۰پرو که هم سخت افزار قوی ای داره هم دوبین اش در حد a52هست باتری شم عالیه صفحه نمایش هم عالی سوپر امولد بهترین انتخاب هست در این قیمت رم ۸ اش زیر هشت تومن فک کنم تو بازار هست 

.

.

.

اکه بخوام چیز دیگری در این قیمت در برند سامسونگ معرفی کنم خوب با این پول تهش میشه در سامسونگ a51خرید که گوشی ناقصی هست و سخت افزار بشدت ضعیف نسبت به قیمت اش این گوشی بالایی همه چیزش از اون بهتره 

.

https://www.zoomit.ir/product/xiaomi-redmi-note-10-pro/

خوب در این حد لب تاب های عالی ای هست که فوق سخت افزار هستن برای این رشته خوبه و برای این رشته کمتر ا ...

اولی خیلی عالی بود ممنونم زحمت کشیدین🌹🌹

میرسن مثلا شیایومی در سری های نوت از خود ساموسونک صفحه نمایش رو خرید می‌کنه و سوپر امولد هستن 

مثلا نوت چن؟ 

هزار مدل نوت داریم ما 

اولی خیلی عالی بود ممنونم زحمت کشیدین🌹🌹

البته پنج تومن بیشتر بگذارید چیزی میتونید بخرید که  سی و پنج درصد قوی تر باشه گرافیک اش 

2706