2194
2106

اول حداکثر بودجه بعدش ویژگی های مورد نظر رو بگید بهترین گزینه نسبت به بودجه تون ویژگی های مورد نظرتون رو پیشنهاد میدم 

کاربر روح 

گوشی در حد 6 تا 6 و نیم ترجیحا سامسونگ باشه 

دوربین و اینکه داغ نکنه و رم و حافظه اش بالا باشه مهمه 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

سلام عذر میخوام قصد خرید لپ تاپ دارم 

یه لپ تاپ دارم asus هست رم ۴ و corei3 

یه لپ تاپ که رم ۸ باشه و هسته ش بیشتر باشه میتونید بهم معرفی کنید لطفا

آروم باش ، صبور و آهسته پیش برو خالص باش❤️

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

یله خواهش میکنم  حداکثر بودجه تون  و بگید برای چه کاری میخواید

برای همسرم در نظر گرفتم 

دانشجوی دکتری رشته هوافضا هست و نرم افزار های سنگین روی لپ تاپ نصب می‌کنه که گاهی به مشکل میخوره 

قیمتش تا حدود سی یا سی و پنج تومن میتونم هزینه کنم 

2166
یله خواهش میکنم  حداکثر بودجه تون  و بگید برای چه کاری میخواید

چرا جواب منو ندادید؟ 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
گوشی در حد 6 تا 6 و نیم ترجیحا سامسونگ باشه  دوربین و اینکه داغ نکنه و رم و حافظه اش بالا باشه ...

اکه فقط سامسونگ میخوای این ولی اگه برند دیگه میخوای چیزای دیگه ای هم هست 

کاربر روح 
اکه فقط سامسونگ میخوای این ولی اگه برند دیگه میخوای چیزای دیگه ای هم هست 

خب برندای دیگه خوب نیستن مثلا شیائومی خوبه بنظر شما؟ من کیفیت صفحه نمایش برام خیلی مهمه بنظرم هیچ کدوم بپای سامسونگ نمیرسن 

برای همسرم در نظر گرفتم  دانشجوی دکتری رشته هوافضا هست و نرم افزار های سنگین روی لپ تاپ نصب می ...

خوب در این حد لب تاب های عالی ای هست که فوق سخت افزار هستن برای این رشته خوبه و برای این رشته کمتر از این لب تاب ها اصلا بدرد نمیخوره 

.

.

.

.

.

.

.

.

https://www.zoomit.ir/product/asus-tuf-dash-f15-fx516pe-core-i7-11370h-rtx-3050-16gb-1tb/

کاربر روح 
2050
خب برندای دیگه خوب نیستن مثلا شیائومی خوبه بنظر شما؟ من کیفیت صفحه نمایش برام خیلی مهمه بنظرم هیچ کد ...

میرسن مثلا شیایومی در سری های نوت از خود ساموسونک صفحه نمایش رو خرید می‌کنه و سوپر امولد هستن 

کاربر روح 
سلام خداشمارو رسوند چندروز دنبال کسی هستم که راهنمایی کنه با ۷ یا۸ تومن گوشی سامسونگ چه مدلی بخرم خو ...

با هشت تومن گوشی درست حسابی ای از ساموسونگ فعلا تو بازار نیست ولی شیائومی هست ردمی نوت ۱۰پرو که هم سخت افزار قوی ای داره هم دوبین اش در حد a52هست باتری شم عالیه صفحه نمایش هم عالی سوپر امولد بهترین انتخاب هست در این قیمت رم ۸ اش زیر هشت تومن فک کنم تو بازار هست 

.

.

.

اکه بخوام چیز دیگری در این قیمت در برند سامسونگ معرفی کنم خوب با این پول تهش میشه در سامسونگ a51خرید که گوشی ناقصی هست و سخت افزار بشدت ضعیف نسبت به قیمت اش این گوشی بالایی همه چیزش از اون بهتره 

.

https://www.zoomit.ir/product/xiaomi-redmi-note-10-pro/

کاربر روح 
خوب در این حد لب تاب های عالی ای هست که فوق سخت افزار هستن برای این رشته خوبه و برای این رشته کمتر ا ...

اولی خیلی عالی بود ممنونم زحمت کشیدین🌹🌹

میرسن مثلا شیایومی در سری های نوت از خود ساموسونک صفحه نمایش رو خرید می‌کنه و سوپر امولد هستن 

مثلا نوت چن؟ 

هزار مدل نوت داریم ما 

2183
البته پنج تومن بیشتر بگذارید چیزی میتونید بخرید که  سی و پنج درصد قوی تر باشه گرافیک اش

راستش اولش قرار بود بیست تومن هزینه کنم 

رفتم لپ تاپ ها رو نگاه کردم همش میگفتم حالا این سه چهار تومن هم چیزی نیست اینقدر رفتم بالا که به سی و پنج رسیدم 

الان به حدود ۳۷ 😂😂 همینطوری پیش برم دلم از اون شصت تومنی ها میخواد 😂

مثلا نوت چن؟  هزار مدل نوت داریم ما

همون بالایی دیگه 

اینم نقدو برسی اش 

https://www.zoomit.ir/mobile-review/373464-xiaomi-redmi-note-10-pro-review/

به آخرش که گفته شارژ دهی متوسط توجه نکن شارژ دهی عالی ای داره 

کاربر روح 
راستش اولش قرار بود بیست تومن هزینه کنم  رفتم لپ تاپ ها رو نگاه کردم همش میگفتم حالا این سه چه ...

والا لب تاب بیست تومنی دیگخ چیزی نیست درسته عدد زیادیه ولی پول ایران بی ارزشه که عدد این زیاده وگرنه در اصل در خارج ۴۵۰دلاره و لب تاب ۳۷تومنی حدود ۱۱۵۰دلار نه بیشتر برای این رشته هم زیر اون اصلا نخری بهتره 

کاربر روح 
2191