2703
2553

کاش همینطور باشه😭

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیییییزم😍😍😍😍😍 من الان خیلی ناراحت و ناامید بودم و ب مشکلی ک محاله ک حل بشه فکر میکردم

ک تاپیکت رو دیدم فکر کنم ی نشونه از طرف خداس😍😍😍😍😍😍😍

ان شاءالله ک هممون حاجت روا بشیم آمین

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔
عزیییییزم😍😍😍😍😍 من الان خیلی ناراحت و ناامید بودم و ب مشکلی ک محاله ک حل بشه فکر میکردم ک تاپیک ...

❤❤❤ این آیه رو هرررجا و هررر زمان هر کسی ببینه همین خاصیت رو داره پررررر از امید و انرژی مثبت هست این آیه و اینم اعجاز قرآن هست 😊

2714
❤❤❤ این آیه رو هرررجا و هررر زمان هر کسی ببینه همین خاصیت رو داره پررررر از امید و انرژی مثبت هست ای ...

دقیقا👌👌👌❤❤❤❤❤

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔
والا پدرم دراومد دیگهدبه چی اعتماد کنم

خودت بشین فکر کن ببین برای چی پدرت دراومد بنظرت تاحالا چقدر حرف خدارو گوش کردی؟ من خودم یکبار یک کاری رو میخواستم انجام بدم هی نمیشد اما پافشاری کردم انجام شد کلی مشکل برام درست شد اونوقت فهمیدم خدا نمیخواست ولی من بحرفش گوش ندادم اگر یکم دقت کنیم صدای خدارو میشنویم دستای خدارو توی زندگیمون میبینیم خدا همیشه هواسش به ما هست ولی ماییم که به خدا توجه نداریم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
همینطوره 😊

پس چرا من خیلی وقته حالم بده 😭 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2706