2733
2734
سرماخوردگی وجود نداره عزیزم بیاید اینو قبول کنیم  یکی مثه من انقدر علائمش خفیف بود که شک ک ...

من بردار شوهر  خونهش بالا خونمون گفت یکم سرماخورد دکتر بهش چهارتا. سرم داد گفت دکتر بهش. سرما خوردگی  هنوز تست کرونا نداد که به بینه‌‌چی

مرده شور من را ناز بشور چوکه ناز کش نداشتم
چرا وجود داره. من بچه ام تو سرما کنار در تراس خوابید و تب کرد و آبریزش بینی و بی حال و گلودرد شد بعد ...

عزيزم من اونو نميگم ك شما خودت ميدوني از سرما رفتي تو تراس خابيدي ، اون موقعي رو ميگم كه شما ميدوني در معرض سرما نبودي و… حالا علائم داري … 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همه خانواده و فامیلم کرونا گرفتن همشون اول همینو میگفتن  حتی خود منم میگفتم سرما خوردم ول ...

واقعا درسته. اغلب فک میکنن سرما‌خوردن یا الرژیه یا ... و متاسفانه خودشونو ایزوله نمیکنن و کاملا بین اطرافیانشون پخش میشه. توی هر خانواده ایم خلاصه چنتا فرد مسن یا فردی که حساس باشه هست که گرفتار میشه و جبران ناپذیر خدایی نکرده. 

من واقعا به جرات میگم کرونام از اغلب سرماخوردگی معمولیای کل زندگیم خفیف تر بود. و به نظرم اتفاقا خیلی ترسناک اومد این‌موضوع که چقدر آدمای زیادی میتونن بگیرن و خودشون خیلی متوجه علائمشون نشن حتی

چرا وجود داره. من بچه ام تو سرما کنار در تراس خوابید و تب کرد و آبریزش بینی و بی حال و گلودرد شد بعد ...

اصولا وقتی ادم تب میکنه که عامل بیماری زا تو بدن باشه

بدن دمارو بالا میبره تا ویروس ی باکتری نتونه فعالیت کنه

بعد شما میگی کنار تراس خواب بود  ازون بوده؟

خودت میگی تب کرده😄😃

خدایا تو یاورم باش💔🥺 اکانت دوممه با این بیشتر درد دل میکنم 🌹😔
2731
سرماخوردگی وجود نداره عزیزم بیاید اینو قبول کنیم  یکی مثه من انقدر علائمش خفیف بود که شک ک ...

من منظورم چیزیه که خودم مطمین بودم.‌دیدم شب کنار در خوابید و هوا هم سرد بود.‌و صبح بیدار سد علایم سرماخوردگی و داشت. ولی وقتی کرونا داشتم فورا گفتم‌کروناست. حتی تست نداده هم میدونستم. چون بی دلیل بدن درد داشتم. ولی الان خوب میگم بخاطر کرونا میگن هر علامتی کروناست.‌بچه ی من هم دو روزه خوب شد. با اون تب بالا و گلودرد اگه کرونا بود که با دو تا شیاف و استامینیفون نباید خوب میشد.‌تازه ما هم باید بعد اون میگرفتیم.‌

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
2738
واقعا درسته. اغلب فک میکنن سرما‌خوردن یا الرژیه یا ... و متاسفانه خودشونو ایزوله نمیکنن و کاملا بین ...

مادرشوهر من در حد احتقان بینی گرفت

و منم در حد یه کتف درد ساده و سر درد و ابریزش ۵ روزه

اما شوهرم رفت بیمارستان از همه م بیشتر اصرار داشت سرما خورده!

من منظورم چیزیه که خودم مطمین بودم.‌دیدم شب کنار در خوابید و هوا هم سرد بود.‌و صبح بیدار سد علایم سر ...

تب یعنی وجودعامل بیماری زا 

یا باکتری

یا ویروس! 

ادم الکی تب نمیکنه خانم

من هزار بار اینطوری شدم همچی ک کرونانیس

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

من قرار بود همون روز که تست دادم‌دوستم رو ببینم که باردار بود. صبح که پاشدم علائم خفیف سرماخوردگی داشتم . دروغ نمیگم ولی واقعا اولش میخواستم بیخیالش شم و بگم چیز مهمی نیست و برم دوستمم ببینم. بعد شک افتاد به جونم که اگه کرونا باشه نکنه باایی سر دوستم بیاد توی بارداری و خلاصه رفتم تست دادم و با کمال تعجب مثبت از اب دراومد. بعد گفتم خدا رحم کرد نرفتم ببینمش. اگر خدایی نکرده میگرفت و شدید میشد هیچوقت خودمو نمیبخشیدم.

خلاصه استارتر نگران نباش. کرونا الزاما چیز وحشتناکی نیست. فقط حواست به علائمت باشه و اگه تنگی نفس، سرفه، درد قفسه سینه یا تبی که طولانی شد پیدا کردی برو‌سریع دکتر. و از اطرافیانتم از اول خودتو جدا کن. 

نی نی سایت چقدر دکتر داره، از رو آبریزش بینی میگن کروناست، دمتون گرم انقدر سریع کار مردم و راه میندا ...

نی نی سایت در کنار دکتر

انکار کننده ام زیاد داره

حداقل دکتری ما فایدش اینه طرف اگر یه درصد دکتر بره ممکنه جونش نجات پیدا کنه و خیالش راحت شه

اما اگر نره ممکنه صدمات جبران ناپذیری پیدا کنه!

واقعا درسته. اغلب فک میکنن سرما‌خوردن یا الرژیه یا ... و متاسفانه خودشونو ایزوله نمیکنن و کاملا بین ...

آخه ما. از اینا آدما زیاد داریم. یکی بردار شوهرم خیلی  تو ماه. مریض بودن میگفتن عفونت  یکیش سرما  خورد گی   الان. اصلا نمی تونم از جام بلند شم آب بخورم واقعا ای کاش اینایی میگن . اصرار   دارن سرماخوردگی رعایت کنن حداقل خونه کسی نیاین

مرده شور من را ناز بشور چوکه ناز کش نداشتم
2706