2737
2734
عنوان

وای حالم بده اینستاشو دیدم تازه

574 بازدید | 55 پست

سلام بچه ها الان داشتم قسمت سرچ های اینستا رو با اکانت همسرم نگاه میکردم تو سابقه سرچ ها دیدم کلی از پیج های ببخشید س.....ک... س ی سرچ شده بود عکس فیلم همه چی اصلا اصلا فکرشو نمیکردم ک بره سمت این چیزا ببینه الان حالم خیلی بده خیلی نمیدونم بهش بگم یا نگم چطوری بهش بگم چ درسته اگ نگم رفتارم باهاش عوض میشه هم حال خودم خراب میشه هم اون.. چبکار کنم 

دلم یه, شادی از ته دل, میخواد.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اقایون معمولا چنین چیزهایی میبینن چرا تا این حد بد میدونی؟ والاما کلاس قبل عقد رفتیم خانوم مربی بهمون گفت بافیلم هم میتونین تحریک شین!

من باکسی خودمو مقایسه نمیکنم!خوب یابد! تک هستم منحصربه فردهستم ! طبق سلیقه ی خداوندآفریده شدم وکی خوش سلیقه تر از پروردگارم ؟! دوست دارم آروم باشم مثل خداوند!کسی ازم انتقادکرد سکوتی داشته باشم ازجنس سکوت خداوند!میگن عشق خداوندبه بنده هاش ازعشق مادرهم بیشتره!!!🥺خداوندم بغضم میگیره ازاینکه اینهمه دوسم داری!!!خدایا یعنی کی توروبغل گرفته که اینقدرارومی؟!هیچکس؟؟؟ پس خدایاخییییلی باکلاسی که تک پری😉 خداوندم آرامشی میخواهم مثل آرامش تو!🥺.خدایا دمت گرم خیییلی بامرامی😎همه جوره هوای بنده هاتو داری ورفاقتی باهاشون را میای! دوست دارم رفیق بامعرفتم هواموداری پس نگران هیچی نیستم خودمورهاکردم به تصمیم های عاقلانه ی تو!...💚(سرم بالاست؛اخه بالاسرم خداست)💚
بنظرم خب یسری مردا یا اکثر یت میبینن

ن اخه این هیچوقت ازش ندیده بودم ک بخاد فکرشو کنه و ببینه ببین قابل هضم نیست برام اخه میشناسمش نمیدونم چ رفتاری کنم 

2738

همه ی مردامیبینن بهت قول میدم

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

نگو

روش تو روت باز میشه 

حالا شاید یه بار بوده بیکار بوده نمیدونم

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
باهاش صحبت کن ، صداتو بالا نبر ، آروم و منطقی 

نمیدونم روم نمیشه حتی بگم خیلی ناراحتم ینی من براش تحریک کننده نیستم ک رفته سراع این چیزا

2706