2733
2734

وایییی دختر من ساعت اتاقم رفته بود عقب انقدر نترسیدم🥴💔😂

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
یا خدا

تاپیکم زدم کسی جواب نداد

حدود چن ساعت رفته عقب

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
وایییی دختر من ساعت اتاقم رفته بود عقب انقدر نترسیدم🥴💔😂

میگن هروقت حس کردی چیزی هست به ساعت نگاه کن اگه خلاف جهت رفته بود یعنی هست

هممون ی روزی مردیم؛ توی سکوتی که هیچوقت، هیچکس، هیچ جوره درکش نکرد..‌.

منم یک هفته پیش جن دیدم.  مردم قشنگ 

ولی چهار تا وسیله اهنی بذار دور تا دورت یه مربع فرضی 

سوره جن رو هم با گوشیت بخون اروم میشی 

بعدش بخواب

الهی و ربی من لی غیرک   انصافا خودمونیما همیشه خدا هوامونو داره   دورش بگردممممممممم  
بدون شوخی زر زدم بیب راستی درمورد امضات موتورسواری برا خانومام هس قانون جدید اومدع

آره میدونم😁

2706