2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما باشعوریم 😉😉🤣🤣

اره خدایی داداش من ۵ ساله ازدواج کرده من یه شهر دیگه هستم هر وقت هم رفتم خونه مامانم ۱ ماه موندم دعوت نکردن ولی بیرون همو دیدیم یا خونه مامانم برا من مهم نیس چون مانانمو هم فقط ۱ بار دعوت کرده با اینکه در هفته چند بار برای نهار اونجا هستن سر جمع من همش ۱۰ بار دیده باشمش اونم ۲ ساعت والا کاش خواهر شوهر منم مثل من بود 

نمیدونم اخه فقط مشکلش منم خودش میدونه من گاهی گوشی شوهرم دستمه

تو گوشی شوهرتم نگاه نکن از شوهرتم نگاه نمیکنه

بعد یه دو روز ببین هنوز میزاره

اگه باز میزاره اصلا با شما نبوده و الکی توهم زدی

2720

بی صدا کن وضعیتاشو بسوزه اووووف

یا واتساپ جی بی نصب کن مخفی برو ببین ک اون نفهمه

الهی و ربی من لی غیرک   انصافا خودمونیما همیشه خدا هوامونو داره   دورش بگردممممممممم  
اره خدایی داداش من ۵ ساله ازدواج کرده من یه شهر دیگه هستم هر وقت هم رفتم خونه مامانم ۱ ماه موندم دعو ...

دقیقا ،خداییش منم یه دونه عروس داریم همش میگم اگر این بدبخت شه یا عصبیش کنم داداشم بیچاره میشه،هرچی عروسمون راضیی تر باشه لذتشو داداشم میبره.آخه اگه من بخوام تو زندگیشون دخالت کنم و موش بدونم دودش مستقیم میره تو چشم داداشم ، پس دوری و دوستی.

گریه نمیکنم.....نه اینکه دل سنگ باشم.....ریمل گررررونه😂😉
2714
[QUOTE=213058864]بی صدا کن وضعیتاشو بسوزه اووووف یا واتساپ جی بی نصب کن مخفی برو ببین ک اون  ن ...

:) ارههه

الهی و ربی من لی غیرک   انصافا خودمونیما همیشه خدا هوامونو داره   دورش بگردممممممممم  
دقیقا ،خداییش منم یه دونه عروس داریم همش میگم اگر این بدبخت شه یا عصبیش کنم داداشم بیچاره میشه،هرچی ...

ماها ذاتمون درسته نه مثل خواهر شوهر مادر شوهر من زرتی میان میگن ما اینو گرفتیم شوهرم برام کفش چقدر گرفته دوستش ندارم به شوهرم گفتم مادرت فکر کرده منو میچزونه در اصل باعث بهم ریختن اعصاب بچه خودش میشه هر چند اون اصلا انسان نیس چه برسه به مادر 

ماها ذاتمون درسته نه مثل خواهر شوهر مادر شوهر من زرتی میان میگن ما اینو گرفتیم شوهرم برام کفش چقدر گ ...

آخرشم ما حرص میخوریم.اونا با اینکارا خودشونو از لحاظ روانی تخلیه میکنن، ولی من خیلی وقته آدمای اینجوری رو یواش یواش از زندگیم گذاشتم کنار.تا کی باید تلاش کنم دیگرانو قانع کنم یا با مهربونی بهشون فرصت سواستفاده بدم؟ بدار هرکاری میخوان بکنن، زندگیتو بچسب و سیاستتو فقط برای منافع زندگیت به کار بگیر.این تجربه منه.

این بی فرهنگ بازی ها چیه 

هم اون بچس هم شما ک ب فکرهمچین کاری افتادین

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  
آخرشم ما حرص میخوریم.اونا با اینکارا خودشونو از لحاظ روانی تخلیه میکنن، ولی من خیلی وقته آدمای اینجو ...

منم یکساله قطع رابطه هستم گوش شیطون کر والا همه چی هم خریدیم پیشرفت کردیم تا بودن نمی شد یه لیوان بخریم انقدر دخالت میکردن خودشون همچی میخریدن به ما میگفتم نه همین خوبه 

منم یکساله قطع رابطه هستم گوش شیطون کر والا همه چی هم خریدیم پیشرفت کردیم تا بودن نمی شد یه لیوان بخ ...

امیدوارم همیشه به هرچی دوست داری برسی.خوشحالم که پیشرفت داشتین.و امیدوارم خوشیتون پایدار باشه نازنین بانو.

آخرشم ما حرص میخوریم.اونا با اینکارا خودشونو از لحاظ روانی تخلیه میکنن، ولی من خیلی وقته آدمای اینجو ...

البته من ۵ ساله عروس اینا هستم کم کم ۶ بار قطع رابطه کردیم هر بار شوهرم باز میگفت اشتی به زور ابن بار دیگه خودش رفتارهای مادرش دید فهمید که زنش حق داره نتونه اینارو تحمل کنه خسته شد گفت دیگه هر جور راحتی هر چی تو بخوای من خیلی تحمل کردم خیلی اذیتم کردن چزوندنم به معنی واقعی الان هم نبستن بزنم به تخته 😍

2706