2204

سلام خواهرای گلم ...یکی که سرما خورده بود پری روز پسرمو بوس کرد و الان از عروب پسرک گفت گلوم درد میکنه و الانم ک آبریزش بینی و کمی گرفتگیه بینی داره ...دکتر به اون آدم گفته آلرژی و سرماخوردگیه ...ب نظرتون میتونه کرونا باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

من بدنم درد میکنه آبریزش بینی دارم سرفه میکنم تست دادم منفی شد دکتر گفت سرماخوردگیه

من همون بهونه سابقم😊باچهار سال سابقه عضویت 😎😎کلمه عبورمو فراموش کرده بودم 😑همین😏پس فک نکن من تازه واردم😏😏😏😂

شما جوانب احتیاطو رعایت کن و درمانو شروع کن.شربت سرماخوردگی  کوریزان یا پلارژین کیدز بگیر بده بهش.اگر ترشحات بینی چرکی شد چرک خشکن هم بده‌.دمنوش و آبمیوه های طبیعی بده.اگر حالش بهتر شد یعنی سرماخوردگیه.ولی اگر دیدی داره بدتر میشه و علابمش اضافه میشه کروناست و باید ببری دکتر

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2050
خدارو شکر ن گلم فقط غروب گفت گلو درد دارم ک شب آب بینیش اومد الانم تو خواب بینیش گرفته گلم

عزیزدلم خداروشکر ک تب نداره حواست باشه ب دمای بدنش ن عزیزدلم نترس سرماخورده خوب میشه ب امیدخدا تا تب نداره نترس بعدم تب کرد اگه با دارو اومد پایین خطری نداره ونگران نباش🌷🌷🌷

ای وای یکم خیالم راحت شد آخه اون آدم رفته دکتر بهش گفته سرما خوردی کرونا نیس

همه چی که کرونا نیس.الان فصل سرما خوردگیه

من همون بهونه سابقم😊باچهار سال سابقه عضویت 😎😎کلمه عبورمو فراموش کرده بودم 😑همین😏پس فک نکن من تازه واردم😏😏😏😂
گلم تب نداره فقط غروب گفت گلودرد شی آب بینیش اومد و الان تو خواب بینیش گرفته یه زره

احتمالا سرماخوردگیه...

کرونا خیلی اذیت میکنه حتی خفیفش‌....

من الان خودم سرما خوردم و تستمون منفی شد...

اصلا تب نداشتیم اگرم داشتیم زود کم شد و پایین اومد...

گلو درد هم به شدت داشتیم و آبریزش یکمی...

اما خب کرونا سخت تر از این حرفاست

2051