2726
عنوان

ضربان قلب من سیدی یا ثارالله

15957 بازدید | 8 پست

ضربان قلب من سیدی یا ثارالله هر که دارد هوس کرب و بلا بسم الله السلام علیک یا اباعبدالله .. سینه زن سینه بزن کرب و بلا نزدیکه بیا تا پر بزنیم عرش خدا نزدیکه چند قدم دیگه بریم صحن و سرا نزدیکه سینه زن سینه بزن ببین حرم نزدیکه حرم حضرت ارباب کرم نزدیکه کربلا کرب و بلای دلبرم نزدیکه یا حسن یا حسین یا ابالفضل مدد ضربان قلب من سیدی یا ثارالله هر که دارد هوس کرب و بلا بسم الله السلام علیک یا اباعبدالله .. نوکر خونه تو ساکن می خونه شدم بی تو خانه به دوش عاشق و ویرونه شدم باز هم خواب حرم دیدم و دیوونه شدم شبا حق حق می کنم از خواب بیدار می شم دوباره خیره به عکس روی دیوار می شم یه سلام می دم و زائر علمدار می شم مادرم گفت پسرم دریا دل بزرگ شد وقتی مجبنونم دید گفت عاقل بزرگ شد سر سفره نذری ابوفاضل بزرگ شد بیا تا به ساحت خون خدا سلام بدیم بیا تا به نیت امام رضا سلام بدیم به نیابت امام مجتبی سلام بدیم با خودم زیارت اربابو تمرین میکنم به خودم توی حرم بودنو تلقین میکنم با زیارت اشک یکساله مو تامین میکنم کربلا قالوبلا علقمه و قربانگاه شبیه امام حسن دم بگیرم بسم الله یا حسن یا حسین یا ابالفضل مدد

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
تو را دارم چــــه غــــم دارم اباالفضل ای علمدارم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=677369&PageNumber=1
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728