2726
عنوان

آزمایش ژنتیک

237 بازدید | 15 پست

میخام اقدام کنم برای بارداری رفتیم مشاوره ژتتیک میگن باید ازمایش بدین حدود 30 ملیون میشه هیچ بیمه ای هم نداره. من که خودمو سپردم بخدا پول این کارارو و ازمایشا رو نداریم. میخام اقدام کنم برای بارداری ولی ترس تو دلمه. نمیدونم چه کنم............ هم امید دارم هم ناامیدم..... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خودمو دیونه کردم اینقد سرچ کردم تو نت. میخام بیخیال شم نمیتونم از یه طرف هزینش از یه طرف فکر و خیالش خدایا نمیدونم چکار کنم شب و روزم شده استرس............... میخام امیدمو فکرمو بدم به خدا هرچی خدا بخاد ولی.... 

سلام عزيزم،دقيقا چندتا تاپيك قبلتر من نوشتم اسم آزمايش رو ولي انگار كسي متوجه نشد كه چيه.

دوست عزيز اسم آزمايش هول اگزوم هست و تمامي ژنهاي معيوبتون رو مشخص ميكنه كه براي آزمايش هم نمونه رو ميفرستن آلمان.

شما كدوم شهر هستيد؟

به منم گفتن و انشالله اين هفته ميرم انجام بديم.

به ما 30 تومن نگفتن،10 تومن براي من،10 تومن براي همسرم.كه دكترمون گفت اول من بدم بعد ژن هاي معيوب من رو تو بدن همسرم بررسي ميكنن كه هزينه اون كمتر از 20 تومن ميشه.دقيق نميدونم چقدر.

نسبت فاميلي ما خيليي نزديكه و زياده و سابقه هم داريم تو فاميلامون.ما هم خيلي ميترسيم هرچي باشه حرف يك عمره.

از نظر ما از نون شب واجبتره.وقتي چيزي كه ميشه از قبل جلوشو بگيري چرا انجام نديم.

شما هم اگر نسبت خيلي نزديك داريد و سابقه داريد تو فاميل انجام بديد باز هرطور صلاح خودتونه.

سلام عزيزم،دقيقا چندتا تاپيك قبلتر من نوشتم اسم آزمايش رو ولي انگار كسي متوجه نشد كه چيه. دوست عزيز ...

من نوه عممه. خودمم خیلی تو فکرم ولی پولشو نداريم... میخام باردار شم هرچی خدا بخاد

2706