2733
2739

کاملا طبیعی،،من۳ماه اول داغون بودم

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چجوریه دردلگنت؟

گاهی درد میگیره راه میرم وای میستم

ولی خب تیر نمی‌کشه یه جوریه 

درد سینه هم طبیعیه؟؟؟؟ ولی مال من سفت نشده اصلااآ فقط خیلی پره مثل پر آب شده 

درد هم میگیره با لمس ولی سفت نیست

2738
گاهی درد میگیره راه میرم وای میستم ولی خب تیر نمی‌کشه یه جوریه  درد سینه هم طبیعیه؟؟؟؟ ولی ما ...

نگا من کلا سمت چپمه دردش تا رون پام کشاله ی رونم دردمیکنه کل لگنم نیس نمیدونم ازسیاتیکه یالگن؟

دخترنازم منتظرتم مامانی
@rayti   بعد اصلا حالت تهوع هم ندارم الان هفته 5

خب من سرپسرم هیچکارم نیودحالت تهووع هم اصلااا همش میگفتم من حامله نیستم الکیه اماسراین یکی داغون بودم ازهفته۸ایناسایدم زودترحالت تهووع زیردلم درد 

دخترنازم منتظرتم مامانی
عه!  علتش چیه خب

دکتر گف چون رحم داره بزرگ میشه فشارش رروکمر و لگنه،و همجنین مثانه،،من ک ا. دل درد و کمر درد شبا گریه میکردم

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️