2137
2106

اگر موهاتون رنگش قهوه ای بود بالا تیره پایین روشن تر و خرمایی طور بود 

و نرم و لخت 

شما بودید رنگ میکردید؟ 

خواهشاً تجربتون رو در مورد رنگ کردن بگیدددد

𝒜𝒷𝓈𝓊𝓇𝒹☘️𝓁𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎☘️𝒻𝒶𝒾𝓁𝓊𝓇𝑒☘️𝒻𝓁𝒾𝑔𝒽𝓉☘️ 𝒻𝒶𝒾𝓁𝓊𝓇𝑒☘️𝒻𝓁𝒾𝑔𝒽𝓉☘️𝓅𝑒𝒶𝓀☘️𝓈𝓊𝒸𝒸𝑒𝓈𝓈

رنگ طبیعی مو منظورم هستااا

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

من جات باشم یه مش 50 درصد میزارم خیلی شیکه اسیبم نمیزنه 

وقتی میگید کاربری دونفره، یاد آدمای چند شخصیتی میوفتم 🚶‍♀️پیر می شوی ، زیبا و دلبر با گیسوان سپید...یک غروبِ جمعه که دلت گرفته، برای نوه ات داستان دیوانگی های مرا تعریف می کنی، نوه ات باور نخواهد کرد و فکر می کند تو فقط داری برایش قصه تعریف می کنی. دلت می شکند، به من فکر می کنی، صورتم یادت نمی آید، حرفهایم، صدایم. فقط به یاد می اوری که روزی، جایی زنی را نخواستی که دنیا را بی تو نمی خواست...                خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند، این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است...           اگر کسی را دیدید که از کوچکترین چیزها لذت می برد،محو طبیعت می شود،کمتر سخت می گیرد،می بخشد،می خندد،می خنداند و با خودش در یک صلح درونییست،او نه بی مشکل است نه شیرین مغزاو طوفان های هولناکی را در زندگی پشت سر گذاشته و قدر آنچه امروز دارد را می داند.او یاد گرفته است که لحظه به لحظه ی زندگی را در آغوش بگیرد...
ببین من کلا موی روشن دوست دارم سلیقم اینه  پس بله  رنگ می کردم :))

نمیترسی زبر و... بشه؟

عریزم بستگی به خودت علاقه خودت داره  من موهام سفید میشه ریشه هام مجبورم رنگ بزنم

من خودم موهام یه درجه روشن تر بود خیلی دوست داشتم

اوخیی🙁🙁🙁🙁

2050
من جات باشم یه مش 50 درصد میزارم خیلی شیکه اسیبم نمیزنه 

مش دوست ندارممم....😂

نه ولی رنگ موهات قشنگه

فدات مرسی عزیزم💛💛💛

مش دوست ندارممم....😂

حالا اسم ها عوض شده همون هایلایت 😒

وقتی میگید کاربری دونفره، یاد آدمای چند شخصیتی میوفتم 🚶‍♀️پیر می شوی ، زیبا و دلبر با گیسوان سپید...یک غروبِ جمعه که دلت گرفته، برای نوه ات داستان دیوانگی های مرا تعریف می کنی، نوه ات باور نخواهد کرد و فکر می کند تو فقط داری برایش قصه تعریف می کنی. دلت می شکند، به من فکر می کنی، صورتم یادت نمی آید، حرفهایم، صدایم. فقط به یاد می اوری که روزی، جایی زنی را نخواستی که دنیا را بی تو نمی خواست...                خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند، این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است...           اگر کسی را دیدید که از کوچکترین چیزها لذت می برد،محو طبیعت می شود،کمتر سخت می گیرد،می بخشد،می خندد،می خنداند و با خودش در یک صلح درونییست،او نه بی مشکل است نه شیرین مغزاو طوفان های هولناکی را در زندگی پشت سر گذاشته و قدر آنچه امروز دارد را می داند.او یاد گرفته است که لحظه به لحظه ی زندگی را در آغوش بگیرد...
حالا اسم ها عوض شده همون هایلایت 😒

اوهومممم😂

2183
نمیترسی زبر و... بشه؟

ببین من الان سالهاست که رنگ میکنم موهامو

دکلره در واقع

واقعیت اینه که مو بر اثر رنگ و دکلره رطوبت و شادابی خودش رو از دست میده و چندبرابر قبل نیاز به رسیدگی داره.باید طبق روتین منظم روزانه تقویت بشه  تا نرمی و شادابی خودش رو حفظ کنه.

پس فقط در صورتی که حوصله و شرایط رسیدگی رو داری اینکارو بکن

ببین من الان سالهاست که رنگ میکنم موهامو دکلره در واقع واقعیت اینه که مو بر اثر رنگ و دکلره رطوبت ...

آها حدس زدم که این جوری باشه

مرسی که تجربه ات رو گفتی عسلم

من همینم.موهام بوره.رنگ نکردم تاحالا. ولی میخوام بعد زایمانم مش‌کنم یکم تغییر میخوام

پیشاپیش مبارک باشه... انشالله نی نی هم سالم دنیا بیاد😍