2137
2106

من تو تاپیک قبلیم هم گفتم این خواستگاره یجوری نامزدم هست چندسال پیش‌تصادف کرده و الان عقیمه مشکل داره و بچه دار نمیشه

خیلی خوشگله هم قیافش هم تیپش همم پولش از من خیلی سر تره خیلی

الان شات رو میزارم انگاری خیلی تحقیرانه حرف میزنه؟

شما حس نمیکنین؟من اینجوری فکر میکنم🤦🏻‍♀امروز بدظهر دیدمش موقع حرف زدن یکم حس میکردم لحن تحقیرانشو تا به اونجایی رسید که گفت نمیتونم بچه دار بشم یکم لحنش عوض شد

چیکار کنم؟

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

نه تحقیرانه نیست حساس نباش

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...
2166

اخلاق مهمه،پول و اینا تو الویت اصلی نیست اخلاق خوبه؟

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
2050
2183

اون میگ مختل تو دیگ تگو مختل

حکایت ما و این زندگی، حکایت "انگشت کوچیکه پا" و پایه ی مبله درسته زندگی خیلی نامرده و زورش ب ما میرسه ولی میخوام بت بگم: مث انگشت کوچیکه پا پرو باش با هر زخمی ک زندگی بت زد درداتو بکش، اما زود ب خودت بیا و نشونش بده کی رئیسه😁🤪 

یه وقتایی هس با یکی خیلی جدی حرف میزنی و اتمام حجت میکنی!!

اینجوری بود لحنش

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚به شـیوه ی خودت زندگـی کن💚 به داشتنت مغرورم مامان💙

با خودت رو راست باش

وقتی الان داره میگه عروسی مختلط باشه یعنی براش مهم نیست زنش جلو مردای نامحرم لباس باز بپوشه 

بعدا اگه چیزای عجیب تر دیدی شکه نشو

اللهم عجل الولیک الفرج....