2703
2553
عنوان

دلم برای مامانم میسوزه+اسکرین پیاماش

| مشاهده متن کامل بحث + 77542 بازدید | 653 پست

استارتر پبش آقای مبارکی رفتی؟نمیخوام زیاد توضیح بدم ،میدونی کیو میگم.تو بیا خونه مامانت برو پیش اون اگه درمانت نکرد منو لعنت کن.اون دکترایی که تو گفتی هیچی حالیشون نیست.تو بهترین دکترای تبریزو گذاشتی رفتی پیش اونا که چی بشه؟؟؟اگه سوالی داشتی بپرس جواب میدم

سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏
دآرم گلم ولی این برای چندماه پیش آزمایش بعدیم چندروز دیگس این آزمایش دکتر گفت شدیده درمان نکنی بدتر ...

عزيزم برو پيش بهترين دكترهاي تهران

زنعموي من تو شهرستات بهش گفتن سرطان خون داري مرحله اخر راهي هم نيست

رفت تهران و كلا تشخيص ها فرق داشت يكسال درگير بود نمام موهاش ريخت ولي الان سالمو زندس خيليم حالش خوبه خيليم خوشگله سرطان خون داشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااا!!

حالت خوبه؟؟

۱۸ سال مریض داری کردم

کل عمرم توی بیمارستات و‌دکتر‌بودم

خودم بلد شدم هن ازمایش میحونم هم سروم و‌امپپل‌میرپم..

عفونت ادراری هیچکسو‌ نکشته!!

به كليه هم زده باشه بستري ميشه ٤ يا شش دوز انتي بيوتيك ميگيري درست ميشه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2720

تو الان نا اميدي منم جات بودم نا اميد بودم چون هم دير اقدام كردب هم غلط اقدام كردي بايد بري پبش دكتراي تهران

نترس نرخ ويزيت يكيه تازه تهران دكتراش خيلي راه مبان

مثلا اصلا از دختر خالم پول نگرفتن 

بعدشم بهانه نبار سختع كسي نيست منو ببره حرف جونته پاشو برو تو وو خدا پولنو ب بعضي دكترا نده ك همبنجوري ميبرننت وسط مرگ

به نظرم تاپیک سرکاریه جدی نگیرین

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
به نظرم تاپیک سرکاریه جدی نگیرین

نميتونم دقيق بگم..

ولي براي من كه  از نزديكرينام پيوند كليه كردن و يك عمر توي اين مسير بودم حرفتي ايشون خنده دار مياد.

ايشون ١٠٠ رفلاكس داره،

دفع پروتئين و خون هم احتمالا سنگ داره يا شن ريزه.

دقع خون ربطي به عفونت كليه نداره.!

دكتر براي عفونت كليه خاد اصلا دارو نميده

بستري ميكنه

هر ١٢ ساعت انتي بيوتيك وريدي.ازمايش كراتين و نهايت ٤ روز درمان ميشه.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2714
برام دعا کنید اگه قراره بمیرم زودتر بمیرم دارم از درد اینا میمیرم همین الانشم مردم 😔دعا کنید لاقل د ...

امید داشته باش عزیزم همیشه ی راهی هس من مطمئنم شرایط بهتر میشه

حتی با معجزه دعا کن و از خدا بخواه ناامید نشو 

من رد دادم دیگه!!کدوم از رفتارام ب ی ادم شبیهه؟!؟
برام دعا کنید اگه قراره بمیرم زودتر بمیرم دارم از درد اینا میمیرم همین الانشم مردم 😔دعا کنید لاقل د ...

الهی زودتر حالت خوب بشه عزیزم چرا بمیری ببین مادرت چیا گفته به خودت بیا 

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

ابجیا ببینین توی همه زندگیا مشکل هست . این دلیلزنمیشه که تا به یه مشکلی میخ.ریم فوری بگیم وای میخام خودمو بکشم؟! اصلا معنی نداره ‌ 

واقعا متاسفم برای کسایی که  اینطوری میگن . 

اینطوروقتا که ناامید میشین برین با خدا صحبت کنین که بهترین وقته . 

من خودم کرونا گرفتم خیلی سخت بود . همسرمم گرفته بود . نمیدونین چیا کشیدیم . هیچکس نبود به دادمون برسه طفلی مامانم هم اومد کمکمون بنده خدا گرفت ولی خب از اونحایی که واکسن زده بود خیلی کم گرفته بود .

اولی که من کرونا گرفتم همسرم منو کرد توی یه اتاق ودر رو ازروم میبست میگفت کرونا داری منم میگیرم . نمیدونین اون شبا چه شبای بدی بود . تا صبح هزار بار میمردم وزنده میشدم . تا اینکه یه روز هرچی شوهرم صدا کردم دیدم جواب نمیده اومدم بیرون از اتاق دیدم طفلی  درازکشیده آه وناله میکنه دلم واقعا سوخت .فهمیدم که کرونا گرفته . همون موقع اومدم تو پذیرایی روبه قبله نشستم از ته دل از خدا واز حضرت عباس خواستم من بهتر بشمتا بتونم همسرم رو رسیدگی کنم از اونروز درکمال ناباوری روز به روز بهتر شدم وبازم حالم خیلی بد بود ضعف داشتم سرگیجه باهمون حال میبردمش دکتر هرروز. تا امپول بزنن یکم بتونه بخوابه واستراحت کنه . درهمین حین همش گریه میکردم با خدا رازونیاز میکردم .خداروشکر اونروزا گذشت والحمدلله خدا کمکمون کرد . ببینین هرچی میخواین از حضرت عباس بخواین . نه اینکه بشینین بگین حضرت عباس فلان میخام بده .نه ایناشتباهه .  سعی کنین نماز بخونین . متاسفانه دراین دوران میبینم خیلیا به نماز اهمیت نمیدن . اول نماز بخونین حتی اول وقت نشد نشد . 

بعدش که نماز خوندین بعد از حضرت عباس بخواین . با خدا رازونیاز کنین .  بخدا خدا خیلی مهربونه . خییییلییییی . من برای تک تکتون دعا میکنم انشاالله هرچی صلاحتون هست خدا براتون پیش بیاره . ببخشید سرتون درد اوردم .

اسی منم مشکل تورو داشتم حتی بار دارم بود دوبار بیمارستان بستریم کردن  الان خدارو هزار مرتبه شکر خوبم 

کم کاری از خودته خیلی خودتو باختی جمع کن خودتو الان هزارتا دوا دکتر هست خواهشا قدیمی فکر نکن که بشینی تو خونه زار زار گریه کنی .

زندگی تو هم گلستان میشه بزودی زود یه ملک یا ماشین بنام خودت میخری

عزیزم میشه درباره منم بگی؟؟

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
زندگی تو هم گلستان میشه بزودی زود یه ملک یا ماشین بنام خودت میخری

عزیزم برات ایت الکرسی میخونم برای منم میگی؟؟؟  ؟

واینکه کی یه خونه ی خوب وبزرگ میخرم؟

زیر گروه آبی💙💙💙وزن شروع در تاریخ18\4\1402 78 کیلو...وزن هدف۶۸💪✌💙
تو خوب میشی مطمئنم خیلی خوشبخت میشی یه سفر به اون ور آب داری دوتا هم بچه خدا بهت میده با همین شو ...

بهاره خانم میشه به منم بگین چطور میشه ایندمون ؟و آینده داداشم یه مشکل بزرگ داره گرفتاره

2706