2137
2106
عنوان

تفففففففففف💦

239 بازدید | 15 پست

یکی از رسم‌های عجیب‌وغریب در مراسم عروسی یونانی‌ها اجرا می‌شود. شاید برایتان باورکردنی نباشد که در این مراسم، مهمانان به‌سمت عروس و داماد آب دهان پرتاب می‌کنند! مردم یونان معتقدند پرتاب آب دهان شیطان و بلا را دفع می‌کند و در فرهنگ آنها نشانه‌ای از خوش‌یمنی است. البته این رسم فقط مختص عروسی‌ها نیست. در مراسم دیگری همچون غسل تعمید نوزاد نیز برای دوری از شیطان و رفع بلا اجرا می‌شود.

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

🥴😂

But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2166

🤢😂

من هیچکسش هستم . . !                                                         هیچ وقت بیخیال چیزی که واقعا میخوای نشو ، صبر کردن سخته اما حسرت خوردن سخت تره...(:   ❤23❤                  ❌صاحب این اکانت رفته تا به هدفش برسه بعد بیاد✌🏻❌            روزی که بیام تاپیک موفقیتمو میزنم🥳✔(1400/۹/11)
2165

عیییی حالم بهم خورد 

اگه تو یه تاپیکی منو دیدی🥺بهم یادآوری کن که قرار بود          دیگ کمتر بیام دور گوشی و نینی سایت                    و کلی کار و درس دارم ک انجام بدم                              بعدشم برام دعا کن خدا و کائنات و انرژی بهم اراده محکم بِدن برا انجام کارام و حال دلم خوش باشه
2183