2733
2734
عنوان

بیست سالگی...‌ عشق دوطرفه....

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 22 پست
کسی نیومده ! مم هرررگز با کسی نبودم‌. مم عاشق هرکسییی نمیشم. چندوقت پیش یجا رفتم و بعد ک اومدم خونه ...

اینجور که گفتی دوستیم نداری. 

چندتا دوست پیدا کن حتی اگه ایده آلتم نبودن. در درون هر کسی یه زیبایی هست.

من خودم همینجوری بودم. بعد یه خانوم روانشناسی بهم گفت قلب انسان مثل یه سفره میمونه حالا فکر کن فقط نون توی سفره باشه خب اون برات مهم میشه ولی وقتی سفره پر و رنگارنگ باشه دیگه زیاد برات مهم نیس نون باشه یا نباشه. 

بی تفاوت نسبت به همه چیز
اینجور که گفتی دوستیم نداری.  چندتا دوست پیدا کن حتی اگه ایده آلتم نبودن. در درون هر کسی یه زی ...

نمیتونم دوست پیدا کنم چون هیچجاا رو ندارم برم. درسمم تمام شده. البته شاید بشه با همکلاسای قدیمی ارتباط گرفت . ولی واقعیتش سرشکسته‌م . چرا  ؟ چون هررررکدومشون ب نوعی ب ی جایی رسیدنو بعضیا هم ب همه چیای خوب رسیدن. از من بپرسن چیکار میکنی خجااالت میکشم بگم علاف تو خونم و شب صبح میکمو صبح شب. البته اصلا بیوار نیستمااا ! ولی وارایی و میکنم فقط در حد پول تو جیبی ماهی ۳۰۰ ۴۰۰ شاید . تازه هر ماه هم انجام نمیدم چون کار سختیه . اونا خودشون ماهی ماهی ۲۰ میلیون درآمد دارن... پدرمم ورشکسته شد از بهترین جای شهر رفتیم حاشیه.... به چی دل خوش کنم ک سرشکسته نباشم تو جمع رفیقا....😔😔😔😔

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطور عزیزم،بذار شرایط خودم رو بگم یکم امیدوار بشی من یه دختر زشتم از بچگی هم فقیر بودیم تا ه ...

چیو ببخشم عزیزم.. تا تهشو خوندم... تو زشت نیستی ، منم همش میگفتم‌مامان کاش خوشگل بودم... در۱ورتی که به والله شاید از ۹۰ درصد آدمایی ک میدیدم خوش قیافه تر بودم.خودمم میدونستم نقصی ندارم. ولی چون هیییچکس بهم توجه نمیکرد و آدمایی ک دوسشون داشتم دوستم نداشتن ، اینجوری فکر میکردم....‌ ولی الان زیباییم و سلامتیمم از دست دادم... ماهیچه چشمام خیلی اذیتم میکنه استخون تو گلوم..... پول ندارم پشت و پناه ندارم درمان کنم و میترسم ....  حالا که پدرت نیس سعی کن بری دنبال ی کار دلاری ک بتونی ب جایی برسی. من با سن بیشتررر از تو هم پدرم اجازه نمیده و هنوووز هم با تصمیمات اشتباه زندگیمونو نابود میکنه. برو خداروشکر ککککن راحت شدی.... منم بچه بودم همش از خدا میخاستم بی‌پدر شم چون هرررچی میکشیدیم از اون و خانوادش بود. 

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
نمیتونم دوست پیدا کنم چون هیچجاا رو ندارم برم. درسمم تمام شده. البته شاید بشه با همکلاسای قدیمی ارتب ...

خب همه که در یه زمان به همه چیز نمیرسن. البته من پیشنهاد میکنم که اون دوستاتو فراموش کنی و جدید پیدا کنی. ولی خودتو مدام مقایسه نکن. مثلا یکی تو 22 سالگی فارق التحصيل میشه ولی 3 سال بد توی 25 سالگی کار گیرش میاد. یکی هم توی 25 سالگی فارق التحصيل میشه همونجا کار گیرش میاد. زندگیا متفاوته. بعدشم خیلیا هستن که درکت میکنن و مث خودتن تقریبا. مث منو چند نفر دیگه که کامنت گذاشتیم. سعی کن در همون محیط افرادی رو پیدا کنی باهاشون تعامل کنی که روحیه اجتماعی بودنتو نبازی. 

بی تفاوت نسبت به همه چیز
2731
چیو ببخشم عزیزم.. تا تهشو خوندم... تو زشت نیستی ، منم همش میگفتم‌مامان کاش خوشگل بودم... در۱ورتی که ...

اره واقعا بعد از فوت پدرم من و مامانم یکم راحت شدیم،درسته هنوزم مشکل مالی داریم ولی حداقل تو فضای خونه ارامش داریم😔

...
اره واقعا بعد از فوت پدرم من و مامانم یکم راحت شدیم،درسته هنوزم مشکل مالی داریم ولی حداقل تو فضای خو ...

خدارا شکر. ان‌شاالله همه در آرلمش باشیم. چه رفتگان چ بازماندگان

منم همینطور عزیزم،بذار شرایط خودم رو بگم یکم امیدوار بشی من یه دختر زشتم از بچگی هم فقیر بودیم تا ه ...

امیدوارم به خواسته دلت برسی و خوشبخت ترین دختر کره زمین بشی

مهربان اما جدی و جذاب اما سنگین باش . خوش قلب باش ولی ساده  نه و صادق باش  ولی دروغگو هرگز.
2738