2733
2734

تاپیک قبلم عکسه که پست اول گذاشتم 

دوتا تایپیک قبلیش هم اسکرین که پست اول گذاشتم 

اسکرین چت هم که همشو زود گذاشتم 

دیگه میخواید از این دنیا؟؟؟؟؟😂😂😂😂😂😂

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطف ميكني😐

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
2731
ن 🥴

باشه از این به بعد میذارم اول ۵ صفحه کو کو بکنید تا پربازدید بشم😎😂😂✌

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس
باشه از این به بعد میذارم اول ۵ صفحه کو کو بکنید تا پربازدید بشم😎😂😂✌

خوبه😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738
ممنون چشم😌😂

🤪😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
من که ندیدم حالا یه چیزی بذار منم ببینم

به تایپکای قبل مراجعه بفرمایید😂✌ 

🤪😂

امر دیگه دارید بنده در خدمتتون هستم💖😂

امر دیگه دارید بنده در خدمتتون هستم💖😂

ن مچکرم🙌🏻😁

2706